Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan, apel disperat pentru aflarea adevărului despre scandalurile în care a fost implicat Laurenţiu Reghecampf. “Vă rog public să spuneţi totul!”

Publicat: 26 august 2021, 18:47

Comentarii
Anamaria Prodan, apel disperat pentru aflarea adevărului despre scandalurile în care a fost implicat Laurenţiu Reghecampf. “Vă rog public să spuneţi totul!”

Colaj Instagram Anamaria Prodan

Au apărut multe zvonuri despre o escapadă pe care a avut-o Rehgecampf în Delta Dunării, dar şi despre presupusele lui amante. Soţia lui a răbufnit la adresa lui Florentina Raiciu şi Corina Bilcon şi a cerut să afle adevărul.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, apel disperat pentru aflarea adevărului

Laurenţiu Reghecampf a şi anunţat că va divorţa, dar a refuzat apoi să mai discute despre ceea ce se întâmplă în căsnicia lui. Este căsătorit cu Anamaria Prodan încă din 2008.

Nu înţeleg ura asta! “Dacă aveaţi o singură dovadă că acest om, Reghecampf, îşi bate joc de noi, de familia lui, şi că noi, cei care îl divinizăm şi îl respectăm trăim într-o minciună (…) vă rugăm în numele şi pentru familia mea şi copiii mei să prezentaţi totul de la A la Z, făr menajamente. Da!

Eu sunt Prodan, pe care o cunoaşteţi de când s-a născut. Îmi cunoaşteţi copiii care trăiesc un coşmar de când au apărut aceste subiecte cu prostituţie, alcool, afaceri pe banii familiei pentru gunoaiele oraşului. Ştiţi deviza mea… în faţa familiei nu are voie să stea nimeni, în veci.

Şi pentru că am luptat ca o nebună toată viaţa, pentru ca noţiunea de familie să fie înţeleasă perfect, am să vă rog public să aduceţi probe pentru fiecare acuzaţie pe care i-o aduceţi soţului meu, care este tatăl perfect în faţa copiilor!“, a transmis Anamaria Prodan pe contul ei de Instagram.

Reclamă
Reclamă
View this post on Instagram


A post shared by ANAMARIA PRODAN (@anamariaprodanreghecampf)

Strigăt de disperare şi al fiicei Anamariei Prodan

Sarah Dumitrescu nu mai suportă întrebările pe care le primeşte din partea profesorilor şi prietenilor, după ce Laurenţiu Reghecampf a confirmat că vrea să divorţeze de Anamaria Prodan.

Reclamă

Citesc tot ce apare despre familia mea. Normal că este jenant. Mă întreabă profesorii, prietenii dacă este adevărat ce scriu ziarele. Nu îmi cade bine. Laurentiu îmi zice să ignor. Să nu citesc pentru că sunt aberații.

Mama îmi spune la fel. Şi eu pe ei îi cred. Pe părinții mei. Dacă ceva era adevărat, veneam acasă, le luam de mână, le puneam în faţa ţării să dea explicaţii. În această familie a mea, Prodan – Reghecampf, se discută orice non-stop. Suntem super puternici toţi şi ne completăm şi ajutăm mereu”, a spus Sarah, pentru Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va câştiga Cristi Chivu titlul în Serie A cu Inter în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:26
Valeriu Iftime anunţă primul plecat de la FCSB. Fotbalistul abia a semnat: “Vorbim din ianuarie”
11:24
Cum se face un upgrade în Formula 1? Analiza lui Adrian Georgescu
11:04
Postarea lui Mihai Stoica aprinde derby-ul FCSB – Rapid: “Ce e mai bun abia urmează”
10:54
Unde se transferă Alexandru Dobre? Anunţul făcut de Victor Angelescu: “E greu de ţinut”
10:08
Veste uriaşă pentru Matteo Duţu! Românul va face parte din lotul lui AC Milan la Supercupa Italiei
9:54
Afacere Gică Hagi – Mihai Rotaru. Discuţii pentru un transfer de 450.000 de euro
1 Anunţul făcut de UEFA despre Ștefan Târnovanu. Ce lovitură pentru portarul FCSB-ului 2 “Ştiu din interior”. Reacţie categorică după ce Dennis Politic a fost din nou “uitat” pe bancă la FCSB 3 FotoNoi imagini cu stadionul din România, de 117.000.000 de euro! Ce echipă va juca aici din 2028 4 Adi Popa face praf un fost coleg de la FCSB: “Am mai multe trofee decât are el goluri!” 5 Ultimele veşti despre Cornel Dinu după ce a părăsit spitalul. Mircea Lucescu şi Ionuţ Lupescu, aproape de el 6 Kennedy Boateng, reacție după apariția zvonurilor privind plecarea de la Dinamo: “Cei din club îmi știu valoarea”
Citește și