Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan, afirmaţii dure în scandalul momentului: “Trebuie să faci sacrificii”. Vedeta s-a dezlănţuit pur şi simplu

Gabriel Zamfirescu Publicat: 18 noiembrie 2021, 12:20

Comentarii
Anamaria Prodan, afirmaţii dure în scandalul momentului: “Trebuie să faci sacrificii”. Vedeta s-a dezlănţuit pur şi simplu

Instagram Anamaria Prodan Reghecampf

Anamaria Prodan s-a dezlănţuit pur şi simplu atunci când a fost întrebată despre divorţul dintre Mauro Icardi și Wanda Nara, cel care este capul de afiş al ultimelor săptămâni în Italia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, afirmaţii dure în scandalul momentului

Scandalul divorțului dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf a avut un echivalent la nivel european. Presa din Italia a întrebat-o pe Anamaria Prodan despre despărţirea fotbalistului de la PSG de agentul FIFA. Anamaria Prodan a avut o reacţie dură la adresa bărbaţilor şi la greşelile pe care aceştia le fac.

„Uneori, bărbații care ating un anumit nivel nu mai știu cum să își sprijine familia. Ei nu înțeleg cred că merită mai mult de la viață. Pentru a duce o viață normală alături de familie trebuie să faci uneori și sacrificii. Trebuie să muncești să îți păstrezi imaginea curată, să faci asta pentru copii. Mi-a luat mult să îl introduc pe fostul meu soț în lumea fotbalului. Nu îl cunoștea nimeni”, a spus Anamaria Prodan, conform tuttomercatoweb.com.

Noi acuzaţii la adresa lui Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan nu s-a abţinut şi i-a adus noi acuzaţii grave lui Laurenţiu Reghecampf. Antrenorul are o nouă iubită care îi va dărui un copil la finalul lunii mai a anului 2022. Căsnicia dintre Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf se va încheia în cel mai scurt timp. „Este greu, astăzi trebuie să fiu lângă copiii mei, care au fost abandonați de tatăl lor și ar fi periculos să-i las singuri. Astăzi fostul meu soț așteaptă un alt copil. Dar, după ce rezolv aceste probleme, da, aș vrea să cumpăr un club din Italia și pentru că fotbalul italian este extraordinar. Familia mea a fost mereu pe prima pagină a ziarelor, cel puțin până când fostul meu soț i-a denigrat. Dar eu și copiii mei, da, ne-am dori un club în Italia”, a declarat Anamaria Prodan, conform sursei citate.

 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:30
VideoAntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 29 august
17:26
Prima reacție a lui Mihai Covaliu, după ce Ana Bărbosu și-a pierdut provizoriu medalia olimpică
17:18
EXCLUSIV“Aproape imposibil venind din România” Reacţia Gabrielei Ruse după un parcurs excelent la Australian Open!
17:07
EXCLUSIV“Cea mai scumpă medalie!” Nicolae Forminte, prima reacţie după decizia TAS în cazul Anei Bărbosu: “America e ţara avocaţilor”
17:04
Nicolae Stanciu, prezentat oficial. Românul va încasa maximul de bani pe care îi putea primi. Salariul uriaș
16:42
Dennis Politic, titular în meciul cu Fenerbahce! Cum arată echipa FCSB-ului
1 Cauza accidentului din Timiș, descoperită. Unul dintre cei trei supraviețuitori a povestit ce s-a întâmplat 2 Microbuzul în care se aflau fanii lui PAOK nu era condus de un şofer profesionist! Suporterii au condus pe rând 3 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Adama Traore a semnat cu West Ham 4 Kyros Vassaras, măsură dură după UTA – Rapid! Arbitrul a fost pedepsit 5 Văzut ca un posibil înlocuitor pentru Charalambous, Mutu îl “înţeapă” pe Becali: “Critici mai dure ca niciodată” 6 Fotbalistul pentru care Universitatea Craiova a făcut ofertă de 1,7 milioane euro
Citește și