Gigi Becali a dat un tun financiar de 13 milioane de euro: “Am vândut”

Valentin Pîrcălabu Publicat: 26 septembrie 2023, 14:52

Comentarii
Gigi Becali a dat un tun financiar de 13 milioane de euro: Am vândut

Gigi Becali, în timpul unei conferinţe de presă/ Hepta

Gigi Becali a dat un tun financiar de 13 milioane de euro. Patronul de la FCSB a dezvăluit că a vândut fabrica de armanent pe care o avea unor americani. Totuşi, Becali a spus că nu a putut încasa, până în acest moment, întreaga sumă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali a făcut o afacere uriaşă în 2023. A vândut o fabrică de armament unor americani, care i-au dat deja un avans. Totuşi, pentru a se încheia afacerea este nevoie şi de acceptul Consiliului Concurenţei.

Gigi Becali a dat un tun financiar de 13 milioane de euro

“Am vândut Fabrica de Armament. Am trimis la Consiliul Concurenței, o hârtie banală, să dea americanii, 13 milioane de euro, mă tot plimbă. Am luat avansul și mi-au zis oamenii că mai au nevoie de Consiliul Concurenței. Aștept să iau banii de luni de zile, nu pot să iau banii din cauza unei hârtii banale. L-am sunat pe Chirițoiu (Bogdan Chirițoiu, președintele Consiliului Concurenței). Vreau să iau banii, vin în România banii. Ajutați-mă! Ce să vadă Serviciile Secrete, că nu e vorba de ruși. Cam doarme lumea“, a spus Becali la fanatik.ro.

Gigi Becali i-a trimis un mesaj fabulos lui Florin Talpan

Gigi Becali i-a trimis un mesaj fabulos lui Florin Talpan. Dezvăluirea a fost făcută chiar de patronul celor de la FCSB. Gigi Becali susţine că cei de la CSA nu vor mai putea folosi marca Steaua în viitor, după ce a descoperit un act de la OSIM. Becali a spus că i-a trimis un mesaj fabulos lui Florin Talpan.

„Aseară am făcut un păcat. Noi am găsit un act, că atunci când eram în puşcărie, nu au vrut să înregistreze la OSIM. I-am scris mesaj lui Talpan. Vezi că am găsit hârtia aia. I-am zis, noapte bună, vise plăcute, puricii să te sărute. Aseară i-am scris. Eu ca să râd, mai fac păcate din astea. Am luat mesajele şi i le-am dat lui Vali. Şi Vali mi-a zis că nu o să mai doarmă. Şi eu i-am mai dat un mesaj.

Reclamă
Reclamă

Prima dată mi-a răspuns. Ce faceţi, cine e? Gigi Becali sunt. Şi după i-am dat mesaj. Pe urmă i-am cerut iertare. Iartă-mă, am glumit. Iartă-mă, am vrut să glumesc”, a spus Gigi Becali la fanatik.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să formeze cuplul de fundaşi centrali la naţionala României pentru meciul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:53

Hermannstadt – FC Botoșani 3-0. Succes clar pentru sibieni, la meciul 300 pentru Dorinel Munteanu pe bancă

20:50

VideoJurnal Antena Sport | Călătorie în infern

20:46

VideoJurnal Antena Sport | E rândul României

20:21

VideoVisul american. “Tricolorii” cred în şansa lor: “E unul dintre cele mai importante meciuri din viaţă noastră”

20:13

Jaqueline Cristian, duel de foc în optimi la Miami! Românca va întâlni una dintre cele mai în formă jucătoare din circuit

20:00

„Poate fi un lucru foarte bun pentru Lewis” Secretul succesului: noua femeie din viața lui Hamilton

1 Gigi Becali a pierdut omul lui de încredere la FCSB. Ce e nevoit să facă din nou patronul 2 Mirel Rădoi a încalcat regulilele la meciul cu UTA. De ce FCSB va scăpa fără sancțiuni 3 Reacţia lui Mirel Rădoi după ce Gigi Becali l-a criticat pe Daniel Bîrligea! Ce a spus antrenorul despre atacant 4 NEWS ALERTConvocare de urgenţă la echipa naţională! Jucătorul chemat de Mircea Lucescu pentru Turcia – România 5 L-a dat afară! Dan Șucu, decizie radicală la Rapid 6 Jucătorul care e out de la FCSB! Decizia luată de Mirel Rădoi spune totul
Citește și