Închide meniul
Foto

Adi Vasile se pregăteşte de nuntă! Cât de frumoasă este Delia, tânăra care l-a dat peste cap pe fostul antrenor al CSM-ului

Publicat: 27 august 2024, 20:29

Comentarii
Adi Vasile se pregăteşte de nuntă! Cât de frumoasă este Delia, tânăra care l-a dat peste cap pe fostul antrenor al CSM-ului

Adi Vasile şi logodnica lui, Delia Tudose / Colaj Instagram

Adi Vasile se pregăteşte de nuntă la 41 de ani. Fostul antrenor al echipei de handbal feminin CSM Bucureşti şi-a cerut iubita în căsătorie. El este de mai mulţi ani într-o relaţie cu Delia Tudose.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Delia a fost timp de 12 ani într-o relaţie cu DJ-ul Vali Bărbulescu. Ea şi-a refăcut viaţa alături de cel care a fost tehnicianul “tigroaicelor” de la CSM.

Adi Vasile se pregăteşte de nuntă. Şi-a cerut iubita în căsătorie

Adi Vasile s-a logodit cu Delia Tudose într-un cadru de vis. I-a oferit inelul şi ea nu a stat pe gânduri.

M-a întrebat… şi eu am răspuns“, a fost mesajul transmis pe reţelele sociale de Delia.

Reclamă
Reclamă

Logodnica lui Adi Vasile este make-up artist şi are peste 15.000 de urmăritori pe contul ei de Instagram. Este de o frumuseţe ieşită din comun (VEZI GALERIA FOTO DE MAI JOS).

Adrian Vasile s-a despărţit în luna mai de echipa din Capitală. A fost cooptat în staff-ul CSM Bucureşti încă din anul 2014 şi a fost numit în octombrie 2019 antrenor principal al echipei, fiind practic implicat în mod direct în toate succesele clubului. Din cei 5 ani petrecuţi la clubul bucureştean ca principal, primul sezon a fost întrerupt de pandemia de Covid atât în EHF Champions League, unde echipa era calificată în sferturile de finală, cât şi în Liga Florilor MOL, unde CSM era în vârful clasamentului, la egalitate de puncte cu rivala SCM Rm. Vâlcea, dar cu un joc mai puţin disputat. În următorii 4 ani a câştigat de trei ori liga naţională de handbal feminin, Cupa şi Supercupa României

CSM Bucureşti a câştigat pentru a şasea oară Supercupa României

Campioana CSM Bucureşti şi-a păstrat în vitrină trofeul Supercupei României, pe care l-a câştigat, la Piteşti, în faţa formaţiei Gloria Bistriţa. Medalia de bronz a revenit echipei Dunărea Brăila.

Reclamă

Într-o finală echilibrată de la un capăt la altul, CSM Bucureşti a câştigat cu scorul de 28-27 (14-13), iar principalele marcatoare au fost Neagu 6 goluri, Omoregie 6, pentru CSM, respectiv Delgado Pinto 6 goluri, Kirdiaşeva 5, pentru Gloria, scrie news.ro.

Finala Supercupei a fost prima confruntare a sezonului dintre CSM Bucureşti şi Gloria, care se vor mai duela în Liga Naţională sau Cupa României, dar şi în Liga Campionilor, fiind în aceeaşi grupă – A.

CSM Bucureşti a mai câştigat Supercupa de cinci ori, inclusiv în 2023. În finala mică, Dunărea Brăila a dispus de vicecampioana Rapid Bucureşti, scor 35-25 (20-13).

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:13
Verdict sumbru pentru FCSB! Europa League va fi un coșmar pentru campioana României. Ce spun cifrele
18:10
Prima reacţie a lui Inter, după ce portarul de rezervă a lovit mortal un bărbat de 81 de ani
18:07
S-a furat un ceas Rolex din vestiarul FCSB! “Nu suntem primii. Se sparge Louvre, dar un vestiar…”
17:51
Real Madrid, victorie în faţa UEFA! Madrilenii cer despăgubiri după scandalul “Superligii”
17:42
Sănătatea Cluj – Universitatea Craiova (18:30) LIVE TEXT. Cum arată echipele de start. FCSB joacă de la 21:00
17:38
Sergio Perez, verdict dur despre ce înseamnă să fii coechipier cu Verstappen: “Nu poţi supravieţui! Nici Hamilton sau Leclerc”
1 Florin Talpan, discurs devastator înainte de CS Dinamo – FC Dinamo: „O clonă, la fel ca FCSB. Suporterii sunt mințiți” 2 UPDATEDecizia luată de Mirel Rădoi, după ședință de la Universitatea Craiova. Ce s-a întâmplat la antrenament 3 EXCLUSIVMarian Drăgulescu s-a pronunțat în scandalul de hărțuire din gimnastică: “Sunt două «bărcuțe», trei” 4 Juri Cisotti a primit verdictul. Cât stă pe bară mijlocașul lui FCSB accidentat în meciul cu UTA 5 Surpriza pregătită de FCSB pentru meciul din Cupă cu Bistriţa. Titular în premieră la campioană 6 EXCLUSIVRăzboi total în gimnastică, după decizia luată de FRG. Replica dată de Carmencita Constantin: „Tot eu voi fi de vină”
Citește și