csm bucurești

Cristina Neagu e gata de „războiul” cu Metz din sferturile de finală ale Ligii Campionilor: „Suntem all-in! Vrem în Final Four!”
Handbal • 24 martie, 19:38

Mihai Pintilii, după ce i-a făcut galerie Cristinei Neagu în CSM Bucureşti – Krim 30 -24: „Au calitate pentru Final Four!”
Handbal • 24 martie, 18:53
Foto

CSM Bucureşti s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, după victoria cu Krim Ljubljana
Handbal • 24 martie, 18:32

Krim – CSM Bucureşti 24-30. Cristina Neagu, premiată de preşedintele Sloveniei după o seară magică în Liga Campionilor
Handbal • 16 martie, 21:32

„Toate diamantele…” Omoregie, jucătoarea de la CSM Bucureşti, şi-a făcut de cap pe ritmuri de manele pe străzile din Bucureşti
Extra • 22 februarie, 20:53
VIDEO & FOTO

Cristina Neagu a atins o bornă fabuloasă în Champions League! CSM Bucureşti a ratat însă calificarea directă în sferturile Ligii
Handbal • 18 februarie, 17:01

CSM Bucureşti, victorie clară cu Bietigheim! Calculele calificării în sferturile Ligii Campionilor
Handbal • 11 februarie, 18:49

Cristina Neagu, împăcare istorică cu fanii Rapidului! Starul CSM-ului a urcat în tribună şi a primit un cadou de la Bocciu
Handbal • 7 februarie, 20:06

Rapid – CSM Bucureşti 30-28. Nebunie în Giuleşti. Adi Vasile şi Cristina Neagu au făcut criză de nervi! Rapid a reuşit surpriza
Handbal • 7 februarie, 19:42

Gyor – CSM Bucureşti 24-26. Victorie fantastică a echipei Cristinei Neagu împotriva liderului grupei A din Liga Campionilor!
Handbal • 3 februarie, 21:20

CSM București, lovitură importantă pe piața transferurilor! „Tigroaicele” s-au înțeles cu Inger Smits, fostă campioană mondială
Handbal • 24 decembrie, 14:21

CSM Bucureşti, victorie clară în Liga Campionilor! Fără Cristina Neagu, româncele şi-au luat revanşa cu DVSC Debrecen
Handbal • 18 noiembrie, 19:37

OFICIAL | Crina Pintea a urmat exemplul Cristinei Neagu! A semnat un nou contract cu CSM Bucureşti. Prima reacţie
Handbal • 15 noiembrie, 14:58

CSM Bucureşti – Debrecen 29-29! Adi Vasile, criză de nervi la finalul meciului din Liga Campionilor
Handbal • 11 noiembrie, 20:53

Ce salariu va avea Cristina Neagu după ce a semnat un nou contract cu CSM Bucureşti! Va încasa, lunar, o „avere”
Handbal • 10 noiembrie, 13:41

Cristina Neagu a semnat un nou contract cu CSM Bucureşti: „Sunt încântată să-mi continui cariera aici!”
Handbal • 10 noiembrie, 12:22
NEWS ALERT

CSM București – Brest Bretagne 28-30. Jucătoarele campioanei, huiduite după a 3-a înfrângere din Liga Campionilor
Handbal • 21 octombrie, 19:20

IK Savehof – CSM București 26-41. A doua victorie în Grupa A din Liga Campionilor
Handbal • 1 octombrie, 16:59

CSM Bucureşti – Gyor 23-27. O nouă înfrângere a campioanei României în faţa campioanei Ungariei
Handbal • 23 septembrie, 18:58

CSM Bucureşti a câştigat derby-ul cu Rapid. Cristina Neagu a fost de neoprit
Handbal • 13 septembrie, 20:27

CSM Bucureşti – Odense 28 – 24. Debut cu dreptul pentru „tigroaice” în Liga Campionilor. Neagu a jucat magistral
Handbal • 9 septembrie, 21:09

Cristina Neagu, amendă de 2000 de euro, după declaraţiile teribile de după CSM Bucureşti – Esbjerg
Handbal • 1 septembrie, 15:42
NEWS ALERT

CSM Bucureşti a câştigat Supercupa României! „Tigroaicele”, victorie categorică în finala cu Rapid
Handbal • 27 august, 19:20

Cristina Neagu a calificat-o pe CSM Bucureşti, de ziua ei, în finala Supercupei României! A fost sărbătorită cu tort
Handbal • 26 august, 18:41

CSM Bucureşti şi Rapid, victorii în meciurile amicale disputate duminică
Handbal • 13 august, 20:07

CSM Bucureşti s-a reunit într-un club de fiţe din Bucureşti. Ce a declarat Cristina Neagu
Handbal • 16 iulie, 20:39
Video

Dueluri de foc pentru Rapid, în Liga Campionilor la handbal feminin. Giuleștencele și CSM București și-au aflat adversarele
Handbal • 27 iunie, 13:50

CSM Bucureşti a câştigat Cupa României! Victorie clară în finală cu CSM Târgu Jiu
Handbal • 21 mai, 19:12

CSM Bucureşti – CSM Târgu Jiu, finala Cupei României la handbal feminin
Handbal • 20 mai, 19:32

CSM Bucureşti, sărbătoare pentru câştigarea titlului! Cristina Neagu şi colegele ei au primit medaliile de campioane în faţa fanilor!
Handbal • 16 mai, 19:49
Foto

Cristina Neagu şi alte şase jucătoare de la CSM Bucureşti, Rapid şi SCM Rm. Vâlcea au fost nominalizate la Premiile de Excelenţă EHF 2023
Handbal • 9 mai, 17:49

Adi Vasile, după CSM București – Esjberg 31-33: „Avem nevoie de arbitraj video!”
Handbal • 7 mai, 19:37

Cristina Neagu, criză de nervi după CSM Bucureşti – Esbjerg 31-33: „A fost furt pe faţă! Este a doua mare hoţie pe care o trăiesc!”
Handbal • 7 mai, 18:59
Video

Laura Glauser, portărița de la CSM București, în lacrimi după returul cu Esbjerg. „Tigroaicele” au ratat calificarea în Final Four
Handbal • 7 mai, 18:47

Momentul controversat care a decis calificarea în Final Four! Emilie Arntzen a văzut uşor cartonaşul roşu. Şi Pintea a privit finalul meciului din tribună
Handbal • 7 mai, 18:35
Foto

CSM București – Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four
Handbal • 7 mai, 18:12

Jucătorii de la FCSB au fost prezenți la CSM București – Esbjerg. „Tigroaicele”, susținute de vicecampionii României
Handbal • 7 mai, 17:24
Foto

Cristina Neagu, mesaj de luptă înaintea returului cu Esbjerg: „Nu mă tem de nimic. Nu e imposibil de întors”
Handbal • 5 mai, 20:51

Emilie Arntzen, după cele 10 goluri marcate în Esbjerg – CSM Bucureşti 32-28: ”A fost un meci dur și așa ne place să fie”
Handbal • 30 aprilie, 21:44

Adi Vasile, după Esbjerg – CSM București 32-28, în sferturile Ligii Campionilor: ”Am rămas cu un gust amar”
Handbal • 30 aprilie, 21:34

Esbjerg – CSM Bucureşti 32-28. Cristina Neagu&Co, învinse din nou de daneze!
Handbal • 30 aprilie, 17:30

CSM Bucureşti a devenit, matematic, campioană după victoria cu Dunărea Brăila. Al şaselea titlu pentru „trigoaice”. Neagu a fost eliminată după o ieşire nervoasă
Handbal • 23 aprilie, 19:37

Crina Pintea cere VAR în handbalul românesc: „Au fost momente când eu şi colegele mele am fost pedepsite pe nedrept!”
Handbal • 19 aprilie, 22:30

Bogdan Vasiliu şi Alina Petre se vor căsători, deşi au o relaţie de doar două luni: „A fost totul spontan!”
Extra • 18 aprilie, 12:41
Foto

Adi Vasile a uitat de rivalitate şi s-a întâlnit cu Kim Rasmussen: „Ne-am văzut, am avut o cină împreună!”
Handbal • 7 aprilie, 17:31

Adi Vasile, înainte de dubla lui CSM București cu Esbjerg, pentru final four-ul Ligii Campionilor: ”Ținta noastră e să câștigăm toate trofeele”
Handbal • 2 aprilie, 11:08

S-a stabilit programul sferturilor Ligii Campionilor! Când vor evolua Rapid și CSM București
Handbal • 31 martie, 13:06

CSM București o va întâlni pe Team Esbjerg în „sferturile” Ligii Campionilor! Duel de „foc” între Cristina Neagu și Nora Mork
Handbal • 26 martie, 18:39

Adi Vasile, prudent după ce CSM Bucureşti a învins CSM Craiova: „Nu se dau medalii intermediare, doar finalul contează!” Ce a spus despre înfrângerea Rapidului cu Krim
Handbal • 19 martie, 20:44

Staff-ul pe care Kim Rasmussen îl va avea la Rapid. Campioana României a făcut anunțul
Handbal • 10 martie, 17:02