Alexandru Maxim și Deian Sorescu au avut parte de un meci tare, în campionat, acasă cu Fenerbahce, în etapa zecea în Turcia. Gaziantep a pierdut într-o manieră categorică, cu 0-4.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Maxim a fost titular și a rămas pe teren până la fluierul final, în timp ce Sorescu a intrat pe parcurs, la pauză.
Pentru Fenerbahce au marcat En-Nesyri (5, 21) și Talisca (81, 88). În urma acestui rezultat, echipa câștigătoare a urcat pe locul 3 în Turcia, în timp ce Gaziantep e pe șase.
Comentarii
Reclamă
Recomandări
Citește și:
- Elias Charalambous, acord pentru transferul jucătorului de la FCSB! Cine ajunge sub comanda cipriotului
- Răzvan Lucescu, aproape de a semna în Arabia Saudită! Românul luptă cu un antrenor cu aproape 20 de ani mai tânăr
- Răzvan Lucescu a rupt tăcerea după plecarea de la PAOK: „Niște oameni fără creier”
- S-a retras prima arbitră care a oficiat un meci la un Campionat Mondial. Ce funcție va ocupa
- Rapid, gata să dea o nouă lovitură financiară de proporții! Dan Șucu poate încasa peste un milion de euro

































