Daniel Pancu speră să realizeze minunea și să prindă play-off-ul cu CFR Cluj. Victoria fantastică de pe Arena Națională, scor 4-1 cu FCSB, le-a dat încredere celor din conducere, dar și jucătorilor.
La nici 24 de ore de la disputa de la București, ardelenii au oficializat transferul unui fundaș stânga, care a evoluat ultima oară la o echipă din Kosovo.
Rion Zejnullahu, prezentat oficial de CFR Cluj
CFR Cluj s-a întărit la nici 24 de ore de la meciul contra campioanei FCSB și l-a prezentat oficial pe Rion Zejnullahu, fotbalist de 22 de ani, care este originar din Kosovo.
Acesta a mai fost legitimat la CFR Cluj în perioada august 2023 – iulie 2024, timp în care a bifat o singură apariție în tricoul formației patronate de Neluțu Varga.
- Jucătorul de la FCSB căruia Zeljko Kopic i-ar relansa cariera: „Se face de 10 milioane”
- UTA – Rapid 1-0. Eurogol marcat de arădeni. Giuleștenii, gol anulat
- Ce jucător al FCSB-ului a lipsit de la ședința lui Gigi Becali. Detaliile oferite de Mihai Stoica: „Și-a atins scopul”
- Mihai Stoica i-a dat replica lui Gigi Becali, după dezastrul de la FCSB: „Asta nu mai e treaba mea”
- Oțelul Galați – Csikszereda 3-0. Gruparea lui Laszlo Balint se ține tare în lupta la play-off




































