Costel Gâlcă este singurul tehnician care a luat titlul cu FCSB după plecarea lui Reghecampf. S-a întâmplat în 2015! "Reghe" a plecat de la arabi imediat ce a expirat clauza prin care trebuia să plătească două milioane de euro dacă își dă demisia.
Laurențiu Reghecampf poate reveni la FCSB
"Eu nu-l văd pe Reghecampf…vine, gata se schimbă situația la FCSB. Ar trebui să fie o răbufnire de orgoliu a jucătorilor pentru că au trecut foarte mulți ani de când nu au câștigat campionatul și ar trebui să le pese și să îi cam doară această lipsă de performanță", a declarat Gică Popescu pentru AS.ro.
"Venirea lui Reghecampf cu siguranță va aduce FCSB în postura de principală favorită la titlu. El știe să lucreze cu Becali și cred că ar fi un plus pentru echipă", a ținut să asigure Helmut Duckadam, în exclusivitate pentru AS.ro.
Cu Laurențiu Reghecampf antrenor, FCSB a reușit transferuri record. Sporting Lisabona a pregătit 11 milioane de euro ca să-l transfere pe Florinel Coman la iarnă.
"Dacă Mihăilă s-a vândut cu 8 milioane și jumătate de euro, de ce n-ar spera FCSB să ia minimum 10 pe Coman? Ei au socotelile lor, probabil că au încredere că se poate vinde pe o sumă mai mare", a transmis fostul căpitan al Barcelonei.
"Mbappe" Coman este accidentat și a lipsit în meciul dintre Academica Clinceni și FCSB. Roș-albaștrii au marcat abia în ultimele cinci minute ale partidei. Dennis Man (86) și Olimpiu Moruțan (89) au înscris golurile echipei lui Toni Petrea.
- Laurențiu Reghecampf a devenit liber de contract
- Gigi Becali îl dorește înapoi la FCSB
- Ce mesaj au primit jucătorii lui Toni Petrea
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo


































