Cristina Neagu a revenit pe teren, în urma unei accidentări la antrenamente, dar principalele marcatoare pentru CSM Bucureşti au fost Lazovici 5 goluri, Cvijici 4 şi Barbosa 4.
Cristina Neagu a revenit pe teren, în urma unei accidentări la antrenamente, survenită la câteva zile după alte două săptămâni de izolare ca urmare a testării pozitive a handbalistei la Covid-19.
CSM Bucureşti este lider
În etapa a VI-a, în grupa A s-au mai meciurile FTC Budapesta – SG BBM Bietigheim 24-35 şi Rostov – Team Esbjerg 28-24. Disputa Vipers – Metz este amânată din motive pandemice. După şapte etape, CSM Bucureşti este lider, cu 10 puncte, urmată de Rostov-Don 9 puncte şi de Vipers cu 7 puncte, scrie news.ro.
CSM Bucureşti va juca etapa viitoare, pe teren propriu, tot cu Krim Ljubljana. Meciul este programat pe 14 noiembrie.
- Krim Ljubljana - CSM Bucureşti 23-25
- CSAM Bucureşti este lider
- PAOK - OFI Creta, finala Cupei Greciei, se vede LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 20:30)
- Al Ahli – Machida, finala Ligii Campionilor Asiei, e LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 19:15)
- Per Johansson, discurs superb înainte de Final 4! Laude pentru CSM Bucureşti: “Probabil cea mai puternică echipă de până acum”
- “Am avut şansă” Bojana Popovic a reacţionat după tragerea la sorţi a Final Four! CSM a reuşit să o evite pe Gyor
- Crina Pintea, prima reacție după tragerea la sorți a Final Four-ului Ligii Campionilor: „Vom juca cu inima”
- CSM București, duel cu Metz în Final Four-ul Ligii Campionilor! „Tigroaicele”, în fața unei performanțe uriașe
- Brest Bretagne – Gloria Bistrița 36-30. Ardelencele își încheie parcursul de excepție în Liga Campionilor































