19 ani are pustiul din Nigeria care uimeste cu flexibiliatea sa. De 3 ani se antreneaza ca sa obtina miscarile cu care ar face invidios orice atlet.

Bernadette Szocs, la AS.ro LIVE

Team USA, înfrângere istorică înainte de Jocurile Olimpice
Alte Sporturi • 11 iul., 11:57
Team USA, înfrângere istorică înainte de Jocurile Olimpice. Nigeria a învins-o cu 90-87. Gregg Popovich: „Într-un fel, mă bucur că s-a întâmplat asta”
Atletism • 20 mai, 15:00
Lee Evans. A murit recordmanul care nu voia să alerge!!!
Alte Sporturi • 12 mai, 17:21
Au dat drumul la boxe
Alena Mazanik are părul atât de lung, că "i se prind deseori insecte în el". Cum arată tânăra și cât măsoară podoaba ei capilară
Iuliu Mureșan și-a pus mâinile în cap când a aflat că Dario Bonetti ar putea veni în locul lui Mircea Rednic. Ce se întâmplă la Dinamo
1
12:49 FCSB, în mare pericol! Meciul cu Farul s-ar putea amâna: „Nu vrem să driblăm competiţia, vom vedea” 12:40 Istvan Kovacs îl arbitrează pe Pep Guardiola. Ce meci spectacol a primit arbitrul român în Liga Campionilor 12:17 FCSB – Mioveni 3-0. Mihai Stoica nu a glumit! Andrei Vlad avea pregătit echipament de jucător de câmp!!! ”Era pregătit, e tehnicuț” 11:59 FCSB – Mioveni 3-0 | Mihai Stoica iese la contraatac: „Numai lamentări prin studiouri”. Ce reclamă oficialul vicecampioanei 11:51 VIDEOFază monumentală la finalul meciului Lazio – Inter 3-1. Ce a putut face Luiz Felipe. Arbitrul l-a eliminat direct 10:57 Cosmin Olăroiu, dat de gol! Ce a făcut antrenorul înainte de FCSB – Mioveni: „Acum am dat din casă” 10:43 Mirel Rădoi, atacat fără menajamente: „Nu l-am cunoscut aşa ranchiunos”. Neconvocarea lui Ronaldo Deaconu, motivul discordiei 10:10 Momente dramatice pentru Denis Drăguș: i-a fost anulat un gol după 7 minute și Standard a fost egalată în minutul 90+10 9:22 Finală incredibilă la Indian Wells. Cei doi nu câștigaseră niciun meci în California până la ediția 2021 9:04 Lovitură dură pentru Gigi Becali! A pierdut o mare sumă de bani. Totul a devenit oficial