Captură Antena Sport
Gardoş preferă “Singur Acasă” de Revelion. Şi Sandu Lungu a dezvăluit că un Revelion l-a petrecut “singur acasă”.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Maratonul “Singur Acasă” e vineri, de la 20:00, la Antena 1
“A fost de Revelion când l-am făcut singur! M-am supărat, m-am urcat în maşină, la 12 noaptea eram pe serpentine“, a spus Sandu Lungu. Marian Drăgulescu nu preferă nici Crăciunul şi nici Revelionul să fie singur acasă.
“Cu familia, nu pot să stau singur, urăsc singurătatea“, a spus şi Alex Velea.
Reclamă
Recomandări
- Maratonul “Singur acasă” e vineri seară la Antena 1
- Dezvăluiri de senzaţie ale sportivilor români
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
Citește și:
- Când s-a născut, de fapt, Gigi Becali! Milionarul a făcut dezvăluirea uimitoare în ziua în care e sărbătorit
- Cutremure devastatoare în Venezuela. Clădiri prăbuşite şi stare de urgenţă. Imagini surprinse pe un stadion
- Rapidistul Keita, trimis în judecată după ce a provocat un accident soldat cu moartea unei femei
- Cum arată Corina Caciuc acum. A strălucit la botezul fiului ei și al lui Laurențiu Reghecampf. Cât au costat cele două rochii
- Toto, fiul lui Ilie Dumitrescu, a vandalizat un magazin și și-a agresat iubita. Poliția a intervenit l-a internat la Obregia


































