dinamo voluntari 3-2

21:25 „Este șocant!” Reacția lui Răzvan Lucescu, după ce PAOK Salonic a ratat victoria deși a avut 4-1 la pauză: „În final trebuia să fim mai nenorociți!” 21:00 LIVE TEXTRapid – CFR Cluj 1-0. Giuleștenii au dat lovitura la Mioveni! Adrian Bălan a deschis scorul. Puștiul Hindrich n-a avut nicio șansă 20:33 UTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0 | Flavius Stoican, mesaj clar pentru Adrian Mititelu: „E supărare! Este într-adevăr mult de muncă!” 20:29 Gigi Becali, primele reproșuri din mandatul lui Edi Iordănescu: „Eu vreau asta, i-am spus și lui! Încă nu se vede mâna lui!” Ce l-a convins să-l pună antrenor la FCSB 20:01 Momente de panică în Premier League! Un fan a fost resuscitat în tribune în timpul meciului Newcastle – Tottenham. Anunțul făcut de englezi 19:57 „Oamenii au mintea întunecată!” Gigi Becali, reacție vehementă după penalty-ul acordat de Marcel Bîrsan în FCSB – Mioveni 3-0: „Au invidie pe mine. Cum să nu fie 11 metri?!” 19:25 UTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0 | „Bătrâna Doamnă” a urcat pe loc de play-off! Flavius Stoican, debut cu stângul pe banca oltenilor 18:57 VIDEOOlimpiu Moruțan i-a cucerit definitiv pe fanii lui Galatasaray: „Îl poți opri doar dacă-l faultezi!” Cum a reacționat mijlocașul după ce și-a umilit adversarii 18:43 Meci halucinant pentru Răzvan Lucescu și Mitriță în Grecia. PAOK conducea la pauză cu 4-1, însă finalul a fost unul incredibil 18:20 LIVE SCOREParma – Monza 0-0. Echipa lui Dennis Man și Valentin Mihăilă, fără victorie de cinci etape. Galatasaray – Konyapor 1-0. Alex Cicâldău și Olimpiu Moruțan au obținut un nou succes în Turcia. Meciurile zilei sunt AICI