octavian popescum

Secretele lui Octavian Popescu! Are tată dinamovist şi se uită la clipuri cu Neymar înaintea meciurilor. "Mi-ar plăcea să joc în Spania"
Fotbal • 21 februarie, 15:19

22:15 Rapid – CFR Cluj | Reacția lui Dan Petrescu, după ce Rapid a marcat al doilea gol. Antrenorul campioanei a făcut “revoluție” în echipă. Alibec, scos la pauză 22:00 LIVE SCOREJuentus – AS Roma 1-0, derby-ul zilei, și FC Barcelona – Valencia 1-1 se joacă acum! Parma – Monza 0-0. Echipa lui Dennis Man și Valentin Mihăilă, fără victorie de cinci etape. Meciurile zilei sunt AICI 21:41 Dennis Man, pus la zid în Italia: „Păcătuiește prin egoismul excesiv!” Fanii au huiduit-o pe Parma după remiza cu Monza 21:25 „Este șocant!” Reacția lui Răzvan Lucescu, după ce PAOK Salonic a ratat victoria deși a avut 4-1 la pauză: „În final trebuia să fim mai nenorociți!” 21:00 LIVE TEXTRapid – CFR Cluj 2-0. Giuleștenii fac spectacol la Mioveni! Adrian Bălan, „dublă” de senzație. Ciprian Deac, aproape de un gol fabulos 20:33 UTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0 | Flavius Stoican, mesaj clar pentru Adrian Mititelu: „E supărare! Este într-adevăr mult de muncă!” 20:29 Gigi Becali, primele reproșuri din mandatul lui Edi Iordănescu: „Eu vreau asta, i-am spus și lui! Încă nu se vede mâna lui!” Ce l-a convins să-l pună antrenor la FCSB 20:01 Momente de panică în Premier League! Un fan a fost resuscitat în tribune în timpul meciului Newcastle – Tottenham. Anunțul făcut de englezi 19:57 „Oamenii au mintea întunecată!” Gigi Becali, reacție vehementă după penalty-ul acordat de Marcel Bîrsan în FCSB – Mioveni 3-0: „Au invidie pe mine. Cum să nu fie 11 metri?!” 19:25 UTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0 | „Bătrâna Doamnă” a urcat pe loc de play-off! Flavius Stoican, debut cu stângul pe banca oltenilor