optmiari

Bunicul Carlos are 82 de ani și vrea să urce pe Dhaulagiri, 8.167 de metri. ”Mă dor toate, ca pe moșnegi, dar joc teatru!”
Diverse • 23 aprilie, 10:00

0:33 Voluntari – FCSB se joacă! Răsturnare de situaţie în cazul meciului din optimile Cupei. Cine o salvează pe vicecampioană 0:11 Acuzaţii grave la adresa celor de la FCSB: „Nu e corect ce s-a întâmplat, să fim serioşi”. Accidentările, puse sub semnul întrebării 0:06 AS.ro LIVE | Daniel Stanciu va fi invitatul lui Cătălin Oprişan! Conducătorul din fotbalul românesc vine cu povești savuroase 0:01 Marseille – PSG 0-0 | Messi Mania continuă și în Franța! Un suporter a pătruns pe teren și a oprit atacul starului argentinian 24
oct.
23:55
Spectacol total în derby-urile Europei! Mbappe, Neymar și Messi au călcat strâmb în Marseille – PSG 0-0! Umilință fără precedent în Manchester United – Liverpool 0-5. Barcelona – Real Madrid 1-2 și Inter – Juventus 1-1. Rezultatele zilei sunt AICI
24
oct.
23:30
Barcelona – Real Madrid 1-2 | Conducerea catalanilor reacţionează după ce fanii l-au atacat pe Ronald Koeman. Tensiune maximă pe Camp Nou. „Condamnăm public actele violente”
24
oct.
23:23
Dinamo Kiev nu are adversar în Ucraina! Echipa lui Mircea Lucescu a obținut o nouă victorie și își continuă seria de invincibilitate
24
oct.
22:39
Dennis Man și Valentin Mihăilă, puși la zid de italieni după Reggina – Parma 2-1: „Nervos și egoist, deci e inutil!” / „Doar șutează, asta e tot!”
24
oct.
22:24
Seară neagră pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK a luat două goluri în 9 minute şi a pierdut derby-ul cu Olympiakos. Alex Mitriţă a jucat doar 19 minute
24
oct.
21:45
Manchester United – Liverpool 0-5 | Ole Gunnar Solskjaer, „băgat în depresie” de umilința fără precedent de pe Old Trafford: „Cea mai neagră zi!” Ce spune despre viitorul său