Foto

Anamaria Prodan, anunţ despre bărbatul misterios cu care a petrecut Crăciunul! Nu s-a mai ferit: “O mare surpriză” Reacţie imediată a tânărului: “Talentul României”

Antena Sport Publicat: 27 decembrie 2021, 11:21

Comentarii
Anamaria Prodan, anunţ despre bărbatul misterios cu care a petrecut Crăciunul! Nu s-a mai ferit: “O mare surpriză” Reacţie imediată a tânărului: “Talentul României”

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Anamaria Prodan, anunţ despre bărbatul misterios cu care a petrecut Crăciunul

Anamaria Prodan a transmis şi un mesaj alături de poza în care apare alături de bărbat. “Un nou proiect cu Luan. O mare surpriză“, a scris Anamaria Prodan. Şi bărbatul a postat fotografia repectivă pe reţelele de socialiazare. “Talentul României“, a scris acesta.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Conform celor de la kanald.ro, tânărul se numeşte Luan Romario şi este din Botoşani. Acesta este şi o prezenţă cunoscută pe reţelele de socializare.

Anamaria Prodan îl face praf pe Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan continuă scandalul divorţului cu Laurenţiu Reghecampf. De Sărbători, vedeta a ieşit la rampă cu o nouă serie de dezvăluiri incredibile din interiorul familiei. Anamaria Prodan a spus care este cea mai mare dorinţă a lui Bebeto, băiatul cel mic al ei.

Anamaria Prodan nu s-a mai abţinut şi a continuat seria dezvăluirilor şi a acuzaţiilor la adresa lui Laurenţiu Reghecampf. Chiar de Sărbători, vedeta a scos la iveală dorinţa ascunsă a lui Bebeto, juniorul familiei.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan a dezvăluit ce i-a spus Laurenţiu Reghecampf Jr. Cea mai mare dorinţă a lui Bebeto, băiatul vedetei şi al lui Laurenţiu Reghecampf este ca mama lui să-şi refacă viaţa şi să găsească un bărbat care să o facă fericită. “Știi ce mi-a zis azi? A zis : Mami, îmi doresc pentru tine, să-ți aduc Dumnezeu un om care să te prețuiască și să te iubească și să ne protejeze și pe noi.”, a declarat Anamaria Prodan, conform primatv.ro.

Dar asta nu e tot. În cadrul interviului, Anamaria Prodan a mai mărturisit și ce anume își dorește în viitorul apropiat. Vedeta este foarte mulţumită că s-a despărţit de Laurenţiu Reghecampf. „E superb în fiecare an, eu mă simt din ce în ce mai tânără. Sunt fericită că am scăpat de tot răul din viața asta. Mă uit frumos înainte, zâmbind, liniștită, alături de copiii mei și prietenii dragi mie care au rămas lângă mine. E bine că am scăpat de scursurile care erau lângă mine. Va fi din ce în ce mai bine”, a mai spus Anamaria Prodan, conform sursei citate.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina Nuno Campos cu Dinamo în primul sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:37

Anunțul făcut de medicul naționalei Danemarcei: „Christian e bine!” Ce mesaj a transmis Eriksen din spital

21:22

Mihai Stoica, cucerit de un „tricolor”, după victoria cu Țara Galilor: „A făcut totul aproape perfect”

21:15

Momente teribile pe teren la Ucraina – Danemarca! Christian Eriksen s-a prăbușit pe teren, din nou, fără să fie atins

21:14

Alexander Zverev, copleșit de emoții după ce a câștigat trofeul la Roland Garros: „Am trecut prin multe, acum sunt campion”

20:55

VideoJurnal Antena Sport | Autobuzul de America

20:42

VideoJurnal Antena Sport | Hagi zâmbește din nou

1 OFICIAL | Nuno Campos, înlocuitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo. Anunţul clubului 2 Starul Universităţii Craiova, pe lista echipei care a făcut spectacol în Champions League! 3 O nouă plecare anunțată de Dinamo, la câteva ore după aducerea lui Nuno Campos 4 Ce se mai ştie de Leni Celnicu, prima soție de care Gică Hagi a divorţat pentru că îi punea miere în cafea. Cum arată acum 5 Nuno Campos trece direct la treabă! Primul lucru pe care îl face noul antrenor de la Dinamo. Kopic, și el implicat 6 S-au risipit emoțiile! Marca anunță clar: cine va fi președintele lui Real Madrid, după alegerile de astăzi
Citește și