Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan, convinsă că soțul ei este ținut “sub papuc” de amanta Corina Caciuc. “N-are voie să ia decizii!”. Ce i-a fost interzis lui Laurențiu Reghecampf

Antena Sport Publicat: 8 februarie 2022, 17:11

Comentarii
Anamaria Prodan, convinsă că soțul ei este ținut “sub papuc” de amanta Corina Caciuc. “N-are voie să ia decizii!”. Ce i-a fost interzis lui Laurențiu Reghecampf

Colaj Instagram

Agentul de jucători a venit cu lămuriri la o zi după ce ar fi trebuit să înceapă procesul de divorț. Prima înfățișare a fost amânată din cauza avocaților Anamariei Prodan, care s-au infectat cu Covid și nu au putut să vină la Judecătoria Buftea.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, dezvăluiri despre Laurențiu Reghecampf și amanta Corina Caciuc

Impresarul a dat din nou de pământ cu antrenorul Universității Craiova. Reghecampf trăiește în Bănie alături de Corina Caciuc, cea care urmează să nască la începutul lunii mai.

Reghecampf nu are voie să vorbească, nu are voie să meargă cu mașina, nu are voie să țină telefonul, n-ar voie să ia decizii, n-ar voie să-și ajute copiii, n-ar voie să facă absolut nimic. Reghecampf are voie să facă ședințe foto, să zâmbească frumos la cameră și atât.

Probabil în curând nu va mai avea voie nici să antreneze, va trebui să stea să crească copilul. Îmi doresc foarte tare ca acest proces să fie public, nu cum l-a pus domnia sa, conștient fiind de faptul că voi afla absolut tot și l-a pus la secret. (…) Nimeni nu va pleca cu munca pentru copiii mei.

Îmi doresc doar să dispară! Îmi doresc ca numele meu și al copiilor mei să nu mai fie târât în acest scandal. Îmi doresc ca judecătorii și avocații să-și facă treaba și să recuperez ce e al meu, pentru că eu am muncit atâția ani“, a declarat Anamaria Prodan, potrivit viva.ro.

Reclamă
Reclamă

Anamaria i-a și făcut plângere penală lui Laurențiu Reghecampf, după ce sume importante de bani ar fi fost virate, din contul comun, în cel al Corinei Caciuc. S-a deschis un dosar penal și în Dubai pentru acuzații similare.

Anamaria Prodan cere custorie exclusivă pentru fiul pe care îl are cu Laurențiu Reghecampf

Lupta dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf se transformă în “război”. Impresara vrea custodie exclusivă și vrea ca antrenorul să plătească o pensie alimentară de 5000 de euro.

În plus, agentul de jucători vrea să demonstreze că Laurențiu Reghecampf este singurul vinovat pentru destrămarea căsniciei lor. Acesta ar fi avut relații extraconjugale de aproximativ opt ani.

Reclamă

Mai mult, Anamaria susține că Reghecampf le-ar fi dat mesaje uluitoare celor două fete pe care le are din prima căsnicie, Sarah și Rebecca. Acesta le-a transmis că nu sunt fetele lui, asta după ce întotdeuna le-a considerat ca fiind familia lui, la fel cum și Anamaria a procedat cu Luca, fiul lui Reghe din prima căsnicie. „Le-a crescut de la 5-6 ani și le-a dat mesaje că nu sunt fetele lui”, a răbufnit, zilele trecute, Anamaria Prodan.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va prinde FCSB Conference League la finalul sezonului?
Loading ... Loading ...
Citește și:
21:35
LIVE SCOREUTA – FCSB 1-3. Lixandru face “dubla” în meciul cu miză 0 pentru campioană
21:32
Arsenal câștigă derby-ul cu Chelsea și se distanțează provizoriu de Man. City. Fundașii l-au salvat pe Arteta
21:19
Zeljko Kopic, prima reacție după accidentarea lui Karamoko: “A arătat foarte rău”. Ce a spus despre titlu
21:02
Incredibil ce au făcut fanii lui Dinamo în peluză, după ce “câinii roşii” au trimis rivala FCSB în play-out
21:02
“Nu mai pot eu de el!” Cum râdea Gigi Becali de antrenorul care a scos-o pe FCSB din play-off: “Vai, dar ce treabă face”
20:56
Elias Charalambous a recunoscut, după ruşinea trăită de FCSB: “Nu avem scuze”. Ce se va întâmpla în play-out
1 Gigi Becali, decizie radicală după ce FCSB a ratat play-off-ul: “E ultima zi” 2 Filipe Coelho a făcut anunțul, după Craiova – Metaloglobus 2-1: „Este prima dată pentru acest club” 3 Excludere și retrogradare din Liga 1! Asta riscă FCSB dacă amenințările lui Gigi Becali devin realitate 4 Daniel Pancu anunță o decizie șocantă, după ce a calificat-o pe CFR în play-off: „Nu suntem compatibili. Ne putem despărți” 5 “Caz penal” Ministrul Apărării s-a revoltat contra CSA, după ce a anunţat că vrea să schimbe legea pentru Steaua 6 Gigi Becali nu glumește! Amendă de 20.000 de euro și excludere din primul 11 înaintea meciului cu UTA
Citește și