Foto

Anamaria Prodan, mesaj în miez de noapte pentru Laurențiu Reghecampf: “Cu toate amantele, rămânem cel mai frumos cuplu”

Publicat: 18 aprilie 2022, 9:35

Comentarii
Anamaria Prodan, mesaj în miez de noapte pentru Laurențiu Reghecampf: “Cu toate amantele, rămânem cel mai frumos cuplu”

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Anamaria Prodan refuză să renunțe la Laurențiu Reghecampf, chiar dacă antrenorul Universității Craiova și-a găsit fericirea în brațele amantei Corina Caciuc. Tânăra de 29 de ani este însărcinată și urmează, în următoarele săptămâni, să nască un băiețel.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria și Reghecampf sunt, de aproape un an, în scandal de divorț. Agentul de jucători i-a aruncat cuvinte grele soțului ei, dar în ultimele zile pare să își fi schimbat tonul și l-a lăudat cu fiecare ocazie.

Anamaria Prodan, mesaj în miez de noapte: “Cel mai puternic și frumos cuplu”

Vedeta i-a transmis un nou mesaj celui cu care este căsătorită de mai bine de 13 ani. I-a făcut o veritabilă declarație de dragoste și a dat de înțeles că vrea să uite de toate relațiile extraconjugale ale lui Laurențiu Reghecampf.

Și cu asta am spus tot eu ANAMARIA PRODAN REGHECAMPF. Cu toate amantele trecute, actuale, viitoare Reghecampf și Prodan vor rămâne in istorie cel mai puternic și frumos cuplu care a existat in țara aceasta.

Restul … este cancan și noi doi vom merge mai departe cu amintirile noastre de vis care vor dăinui forever.

Reclamă
Reclamă

El cel mai bun antrenor al României, eu cea mai puternică femeie care exista și care merge mai departe și mai puternic doar ÎNAINTE ! Amândoi întotdeauna pentru copii obligatoriu unul și aceeași persoană!“, a scris Anamaria Prodan pe contul ei de Instagram.

https://www.instagram.com/p/Ccd5WWesFSx/

Anamaria Prodan, noi detalii despre iubitul ei

Anamaria Prodan, mesaj în miez de noaptea pentru Reghecampf. Femeia în vârstă de 49 de ani a precizat totuși, în acest an, că are un nou iubit. Este vorba de un șeic din Dubai care i-ar putea deveni cel de-al treilea soț. Chiar și așa, impresarul a precizat că va continua să îl iubească pe Reghecampf.

Reclamă

Nu mai fac greșeala de a-l crește, de a-l lua de la zero, să-l învăț să mănânce, să vorbească și apoi …. Vreau să am un bărbat puternic, el să fie în fața mea, el să mă ajute pe mine, nu eu pe el. Care atunci când ies cu el, lumea să se ridice în picioare! Sunt bărbați care se nasc mici, «suflete mici» cum le zic eu, care sunt împinși în față nenatural, care se prăbușesc când ajung sus, din cauza rarefierii aerului. Eu o să-l iubesc pe Laurențiu Reghecampf toată viața, dar nu cel de acum, care este o glumă, ci pe cel pe care-l cunosc eu.

Următoarea mea relație trebuie să fie cu cineva de afară. Cred că am obosit să trăiesc în România. Afară, am mulți prieteni, oameni care nu se uită la câte brățări ai pe mână. Nu mi-e frică de bătrânețe. Nu mi-au plăcut bărbații frumoși niciodată, «păpușele». Stilul meu de bărbat e actorul Eric Roberts. Întâi vreau să îmi văd copiii pe picioarele lor, pentru că au fost zguduiți foarte tare de Reghecampf. Încă mă abțin foarte tare, pentru că eu sunt cutremurul dacă vreau”, a mai spus Anamaria Prodan.

Ce a cerut Laurențiu Reghecampf în sala de judecată

Antrenorul Universității Craiova își dorește să se despartă de soția sa. La tribunal urmează să se decidă ce se va întâmpla cu fiul cuplului, Bebeto, care este minor.

Agentul de jucători a oferit detalii despre un moment surprinzător care ar fi avut loc în spatele ușilor închise. Judecătoarea i-ar fi cerut lui Reghecampf să îi spună unde locuiește, dar întrebarea nu a fost pe placul tehnicianului.

Laurențiu Reghecampf a cerut la proces să îl vadă pe Bebeto de două ori pe lună, în weekenduri. Dar nu știe încă unde, tot indică tot felul de adrese pe unde stă el. Când doamna judecător întreba unde locuiește, nu înțelegea de ce trebuie să zică asta. Adică, jenant…”, a declarat Anamaria Prodan pentru fanatik.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

A fost avantajată Argentina de arbitraj în meciul cu Egipt?
Loading ... Loading ...
Citește și:
20:51

VideoJurnal Antena Sport | Toți sunt fierți pe Mondial

20:49

VideoJurnal Antena Sport | Tamaș a fugit din Rusia ca să nu devină alcoolic

20:45

VideoJurnal Antena Sport | Messi mania de România

20:42

VideoJurnal Antena Sport | Remontada mondială

20:42

Didider Deschamps a intervenit, după delegarea controversată de la Franţa – Maroc: “Nu-l voi considera pe arbitru un adversar”

20:42

Romanchuk, Anzor și Teles, gest sfidător înaintea meciului cu Vitebsk! Totul are legătură cu războiul din Ucraina

1 Lovitura verii în Liga 1: Benfica a pus banii pe masă și e aproape de transfer! 2 „FIFA n-are pic de rușine!” Francezii, scandalizați după ce au văzut cine arbitrează meciul cu Maroc 3 Anunț bombă făcut de Marca: FBI investighează Federația de Fotbal din Argentina 4 Cutremur în Liga 1! Damjan Djokovic, anchetat pentru blaturi la pariuri. Alte două nume mari sunt pe listă 5 “Ronaldo, nu vrem să te «omorâm», dar…”. Presa din Portugalia, reacție virulentă după eliminarea de la World Cup 6 Gigi Becali, ultimele detalii despre campania de achiziţii de la FCSB: “Cică am mai făcut două transferuri”
Citește și