
Colaj Instagram
Anamaria s-a mutat în Dubai, la peste 3.500 de kilometri distanţă de cel cu care s-a căsătorit în 2008. Au apărut zvonuri că Reghe i-a dat un ultimatum soţiei să anunţe divorţul până în luna septembrie. Mai mult, că ar fi dispus să renunţe la o sumă uriaşă pentru a se despărţi de Anamaria Prodan.
Anamaria Prodan, mesaj prin intermediari pentru Laurenţiu Reghecampf
Chiar şi aşa, celebrul impresar a exclus varianta că va rămâne singură. Le-a cerut totuşi jurnaliştilor să îl întrebe pe Reghecampf dacă a plănuit să divorţeze. Îşi doreşte ca soţul ei să vorbească şi despre presupusele amante.
„Vorbiţi cu soţul meu Reghecampf! Vedeţi dacă vă confirmă „împărţeala”. Întrebaţi-l cine o face, dacă are amante. Întrebaţi-l pe soţul meu dacă iese sau are legături cu prostituate din Dubai, din România, din America. Întrebaţi-l pe soţul meu dacă a plănuit divorţuri!
Întrebaţi-l dacă îşi înjură familia sau o vorbeşte „oribil” în oraş… dacă „a furat” banii copiilor ca să achiziţioneze case, multe maşini, bijuterii, business-uri prostituatelor. Întrebaţi-l pe soţul meu dacă familia noastră a rămas pe drumuri, săracă, datorită transferurilor făcute din conturile familiei către prostituate!„, a răbufnit Anamaria Prodan pe Instagram.
Cât de mult a slăbit Anamaria Prodan după scandalul de divorţ
Anamaria Prodan s-a pozat la piscină într-un decor impresionant. Ea a atras atenţia şi cu noua siluetă. Se pare că a slăbit kilograme bune în timpul scandalului de divorţ cu Laurenţiu Reghecampf. Asta se vede cel mai bine în cea mai recentă imagine pe care a postat-o pe contul ei de Instagram.
Anamaria Prodan a dezvăluit ce avere are. Obişnuită de mică să ducă o viaţă luxoasă, impresara susţine că are în conturi între 50 şi 100 de milioane de euro. „Eu fac parte din ăia din Forbes care nu vor să apară”, susţine soţia lui Laurenţiu Reghecampf.
