Închide meniul
Foto

Anamaria Prodan, transformată după divorțul de Laurențiu Reghecampf: “Am slăbit foarte mult!”

Iulian Focșăneanu Publicat: 23 martie 2023, 13:28 / Actualizat: 27 martie 2023, 11:39

Comentarii
Anamaria Prodan, transformată după divorțul de Laurențiu Reghecampf: “Am slăbit foarte mult!”

Anamaria Prodan a trecut peste divorțul de Laurențiu Reghecampf / Instagram

Anamaria Prodan este, într-adevăr, transformată după divorțul de Laurențiu Reghecampf. Impresara de fotbaliști, în vârstă de 50 de ani, a dezvăluit că a ajuns la greutatea pe care și-o dorea și pe care a avut-o și înainte de căsătoria cu “Reghe”. Anamaria a trecut peste dramele din viața sa și se simte excelent alături de oamenii din jurul său. Mai mult, vedeta a recunoscut recent că acum are un nou iubit.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf au ajuns la divorț după o căsnicie de 15 ani. Cei doi au împreună un băiat, Bebeto.

Anamaria Prodan, transformată după divorțul de Laurențiu Reghecampf: “Am slăbit foarte mult!”

Sexy-impresara a povestit că ultimele luni din viața ei au “consumat-o” enorm, însă acum și-a revenit și se simte foarte bine în pielea ei. Atât de bine încât a reușit să ajungă la o greutate pe care a avut-o ultima oară înaintea căsătoriei cu fostul antrenor de la FCSB și Universitatea Craiova.

Ajunsă la 50 de ani, Anamaria Prodan spune că arată perfect (VEZI GALERIA FOTO).

“Am slăbit foarte mult, am acum 56 de kilograme. Sunt foarte mândră de mine. Aveam vreo 60 și ceva. Acum sunt ok, e bine așa, slabă. M-am consumat, dar bine că a trecut acum!

Reclamă
Reclamă

Mi-am dorit sa ajung la numărul de kilograme pe care-l aveam înainte de căsătorie, 55-56. Am ajuns. Mă simt perfect. Arăt perfect. Sunt fericită și îi mulțumesc lui Dumnezeu pentru tot ce trăiesc zilnic”, a declarat Anamaria Prodan, pentru click.ro.

Anamaria Prodan a spus tot despre relaţia cu noul iubit

Anamaria Prodan a spus tot despre relaţia cu noul ei iubit. Agentul de jucători şi-a găsit fericirea în braţele unui alt bărbat, în aşteptarea sentinţei finale în procesul de divorţ cu Laurenţiu Reghecampf. Vedeta în vârstă de 50 de ani asigură că trece printr-un moment excelent.

Anamaria a dezvăluit că este de mai multe luni într-o relaţie cu un bărbat pe care l-a prezentat deja copiilor ei. Impresarul are două fete din căsnicia cu Tiberiu Dumitrescu, pe Sarah şi Rebecca, şi un băiat cu Reghecampf, pe Bebeto.

Reclamă

Anamaria Prodan a vorbit despre noul ei iubit şi a recunoscut cum a fost cucerită de acesta. Se fereşte însă să se afişeze alături de el.

Am slăbit foarte mult și sunt foarte mândră. Regim de viață sănătos! Sunt foarte fericită, sunt alături de copiii mei, de prietenii mei și mă simt bine. Au trecut multe luni de când sunt într-o altă relație și sunt fericită, împlinită, răsfățată și exact cum trebuie să se simtă o femeie.

Când toată lumea a aflat că s-a întâmplat ce s-a întâmplat, când toți au venit și au vorbit cu mine, atunci lumea a avut curaj și oamenii s-au apropiat, a fost firesc, natural și frumos. M-a cucerit cu felul de a fi, cu bărbăția și nu mă gândesc la lucruri urâte, mă gândesc la cum trebuie să fie un bărbat, cu demnitate, cu forță din toate punctele de vedere, financiară, forță de bărbat care știe să conducă o femeie și să o ridice“, a declarat Anamaria Prodan la AntenaStars, potrivit spynews.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pleacă Mircea Lucescu după meciul României cu San Marino?
Loading ... Loading ...
Citește și:
9:37
“Am făcut oferte”. Gigi Becali începe asaltul pe piaţa transferurilor. Ultimele detalii de la negocieri
9:31
Donald Trump şi “permisul FIFA”, pentru accelerarea procedurii de obţinere a vizei pentru Statele Unite
9:22
VIDEOErling Haaland, aclamat de 50.000 de fani! Sărbătoare la Oslo după calificarea Norvegiei la World Cup 2026
8:59
“Putem trece de baraj?” Ionuţ Lupescu ştie de ce are nevoie România pentru a se califica la World Cup 2026
8:53
Cine câștigă competiția motoarelor
8:46
Mihai Stoica propune o schimbare majoră la naţională. Cei doi jucători ceruţi în lotul “tricolorilor”
1 Afacerea în care Cosmin Olăroiu a investit milioanele arabilor: “Nu mă văd antrenând la 80 de ani, ca Lucescu” 2 “L-au suspendat” Selecţionerul Mircea Lucescu a apelat la UEFA, iar forul european a luat decizia! 3 Prima mutare făcută de FCSB. De astăzi este la club, Meme Stoica a făcut anunţul 4 Denis Drăguş a plecat din cantonamentul naţionalei. Mircea Lucescu: “Nici nu l-am mai văzut” 5 Marius Șumudică, ținta unui derapaj șocant: “Schizofrenic, gunoi absolut. Se considera cel mai tare antrenor” 6 Gigi Becali a făcut oferte pentru cinci transferuri. Meme: “Suntem deja în discuții”
Citește și