Juriul de vis de la X Factor va fi de neoprit. Cei patru, Delia, Ştefan Bănică, Loredana şi Florin Ristei, vor lupta şi în acest sezon pentru supremaţie.
O altă veste importantă este legată de revenirile lui Răzvan Simion și Dani Oțil în calitate de prezentatori pe scena X Factor. De asemenea, actriţa Ilona Brezoianu se va afla în prim-planul unei producţii ce va fi difuzată exclusiv online.
În 2020, audiţiile vor avea loc doar în Bucureşti, nu şi în celelalte mari oraşe din ţară, aşa cum s-a întâmplat în ultima perioadă.
Delia e de neoprit! E cel mai longeviv jurat
Delia este cel mai longeviv jurat. Ea a ajuns la pupitrul mentorilor X Factor în 2012. Ea a şi câştigat ediţiile din 2013 şi 2018 şi acum este nerăbdătoare să vadă noul sezon.
”Nu am emoții, sunt nerăbdătoare să începem, să îi văd, să îi ascult. Mă aștept ca din valul acesta nou de tineri să fie mai originali, mai îndrăzneți, mai curajoși și mi-aș dori ca anul acesta să văd mai puține abordări de festival”, spunea Delia, pentru a1.ro, cu o lună în urmă.
Sezonul 9 din X Factor va debuta pe 11 septembrie, la ora 20:30, pe Antena1.
- X Factor va avea doi juraţi noi
- Sezonul 9 din X Factor începe pe 11 septembrie
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Marele Premiu al Spaniei e în AntenaPLAY, în perioada 30 mai - 1 iunie
- În ce domeniu s-a putut angaja unica fiică a lui Ion Ţiriac. Ioana a dat lovitura şi a urcat rapid în top
- Ce a putut să spună Cristi Borcea despre Mihaela, prima lui soţie. În ce relaţii au rămas după divorţ: “Sunt condamnat”
- Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. “Nimeni nu m-a recunoscut”
- Istvan Kovacs a vorbit în premieră despre superba lui iubită. Denisa face furori cu fiecare apariţie
- Gheorghe Ştefan, dezvăluiri din închisoare: “Ia mașina, hai la hotel să mâncăm o friptură cu cartofi prăjiți, să bem un șpriț”