Închide meniul

Ce s-a întâmplat, de fapt, în casa soţilor Reghecampf, cu doar două săptămâni înainte de anunţarea divorţului. Dezvăluiri incredibile

Antena Sport Publicat: 23 iunie 2021, 14:45

Comentarii
Ce s-a întâmplat, de fapt, în casa soţilor Reghecampf, cu doar două săptămâni înainte de anunţarea divorţului. Dezvăluiri incredibile

Laurenţiu Reghecampf, în pragul divorţului de Anamaria Prodan

Fina soţilor Reghecampf şi soţia lui Moise Boxi Olariu, Laura, a dezvăluit ce s-a întâmplat de fapt la Snagov, unde toată lumea s-a distrat de minune în acea zi.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ce s-a întâmplat, de fapt, la Snagov, în casa soţilor Reghecampf, la ultima petrecere

“Ne-am văzut pe 4 seara, am ieșit finii și nașii, a fost și Andreea Tonciu, a fost super bine. Apoi am fost invitați de nași la gratar, la ei acasă la Snagov, ne-am dus cu barca. A fost totul perfect. S-a discutat am decis copiii să vină în Germania și să mergem pe Costa de Azur. A venit și Sara. Nu s-a simțit nicio tensiune, s-au pupat, Ana a stat în brațe la nașu.

O zi normală așa cum am văzut tot timpul la ei. Cu Ana am venit scurt, mi-a apus că totul este OK, să nu îmi fac griji. Eu pe Laur nu îl sun, am un respect aparte. În situațiile astea nici nu aș îndrăzni să sun, toată lumea îl deranjează. Mi-a spus că o deranjează ce a apărut în presă, dar se rezolvă”, a spus Laura, citată de playtech.ro.

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf, scandal încheiat cu apeluri la serviciul de urgenţă

Săptămânile trecute, Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf ar fi fost implicaţi şi într-un scandal încheiat cu apeluri la serviciul de urgenţă.

Amândoi ar fi sunat, pe rând, la 112, scrie cancan.ro. Primul care a apelat serviciul de urgenţă ar fi fost Laurenţiu Reghecampf. Acesta anunţat că soţia sa este extrem de agitată şi că vrea să plece cu maşină. Ea ar fi ameninţat că vrea să-şi facă rău.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan a sunat şi ea la 112 la scurt timp. Ar fi cerut ajutor, pentru că este sechestrată în vila din Snagov.

Un echipaj de Poliţie şi o ambulanţă au sosit la faţa locului. Sursa citată menţionează că Anamaria Prodan era agitată şi incoerentă. Într-un final, niciuna dintre părţi nu a depus plângere. Episodul ar fi pornit de la o criză de gelozie a Anamariei Prodan.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica FCSB în turul doi preliminar din Champions League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
17:56
Dinamo a anunțat un nou transfer! Jucătorul a semnat până în 2030
17:39
EXCLUSIV“Putem bate Austria şi Bosnia” Ionel Dănciulescu a spus pe cine s-ar baza pentru atacul echipei naţionale!
17:37
EXCLUSIVEric de Oliveira îl vede pe Louis Munteanu într-un campionat de top: “La noi nu mai are nimic de dovedit!”
16:56
EXCLUSIV“Ar trebui să plece instant” Reacţia lui Dănciulescu atunci când a auzit de oferta uriaşă pentru Louis Munteanu
16:52
Mihai Stoichiță are încredere în FCSB și CFR, înainte de meciurile retur din cupele europene: “Suntem în grafic”
16:37
Elias Charalambous a auzit discursul lui Vali Crețu și a reacționat: “E un exemplu pentru toată lumea!”
1 Cele mai tari transferuri din vara din 2025 | Florian Wirtz, transferat de Liverpool. Trent Alexander-Arnold, la Real Madrid 2 Câţi bani încasează FCSB dacă trece de Inter d’Escaldes în preliminariile UCL? Suma: cota lui Vali Creţu 3 Gigi Becali l-a descris într-un singur cuvânt pe Dennis Politic după FCSB – Inter d’Escaldes 3-1: “Fiecare cu părerea lui” 4 Gigi Becali s-a răzgândit, înainte de startul Ligii 1. Jucătorul trecut pe „lista neagră”, șanse să rămână la FCSB 5 De ce a fost demis Christian Horner? Analiza lui Adrian Georgescu 6 Satul cu 575 de locuitori și echipă în cupele europene: au mai multe oi decât oameni!
Citește și