Închide meniul
Foto

“Copilul meu vine plângând acasă!” Momente dramatice în familia Anamariei Prodan, după ce Reghecampf a anunțat divorțul. Bebeto, umilit în public: “Ne-a băgat în mocirlă, ne-a trădat!”

Antena Sport Publicat: 19 octombrie 2021, 14:55

Comentarii
“Copilul meu vine plângând acasă!” Momente dramatice în familia Anamariei Prodan, după ce Reghecampf a anunțat divorțul. Bebeto, umilit în public: “Ne-a băgat în mocirlă, ne-a trădat!”

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf / Foto: Instagram

Anamaria Prodan a relatat momente dramatice cu fiul său și al lui Laurențiu Reghecampf. Anamaria Prodan l-a acuzat pe Laurențiu Reghecampf că a tărât întreaga familie în mocirlă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, după anunțul divorțului de Laurențiu Reghecampf: “Toată această batjocoră va cădea pe copiii noștri”

Toată această batjocoră va cădea pe copiii noștri. Copilul meu când merge la fotbal nu face altceva decât să vină cu lacrimi în ochi pentru că un anume părinte sau un anume copil i-a strigat ceva.

Bebeto e foarte afectat și e normal pentru că familia Prodan-Reghecampf a fost atât de unită, dar se pare că Laurențiu a avut foarte multe puncte slabe de care noi n-am știut. L-am iertat și eu și copiii mei pentru toată mocirla în care ne-a băgat și îi doresc mult noroc”, a spus Anamaria Prodan pentru prosport.ro.

Mai mult, Anamaria Prodan l-a acuzat pe Laurențiu Reghecampf că a trădat familia.

Oamenii care nu știu ce înseamnă familia, mai au timp să învețe și în alte vieți. Tatăl meu m-a învățat că familie e sfântă, familia nu se trădează. De familie nu-ți bați joc și nu-i trădezi. Asta face familia Prodan, a ieșit mereu în presă cu premii internaționale”, a mai spus Anamaria Prodan.

Reclamă
Reclamă

Laurenţiu Reghecampf face anunţul momentului: „Am depus actele de divorţ”

Laurenţiu Reghecampf face pasul decisiv pentru separarea de Anamaria Prodan. Antrenorul celor de la Universitatea Craiova a anunţat că a depus actele de divorţ.

Soţul Anamariei Prodan spune însă că se află într-o perioadă delicată din viața sa. ”Vă mărturisesc faptul că este un moment delicat din viața mea. Eu nu mi-am expus niciodată viața personală și nu voi proceda altfel nici de acum înainte. Familia este sfântă pentru mine.

Până azi, m-am rezumat, ca expunere publică, la cariera construită în fotbal și nu voi înceta să-mi urmez principiile. Provin dintr-o familie decentă, cu temeiuri creștine, care s-a raportat mereu la Dumnezeu. Nu sunt o persoană conflictuală și nu port niciun război cu nimeni.

Reclamă

Vreau doar să precizez anumite lucruri, pentru a nu exista interpretări ulterioare din partea mass-media. Personal, am depus actele de divorț la capătul unei căsnicii de care nu mă voi dezice vreodată și pledez pentru respectarea opțiunilor personale atât din punct de vedere familial, cât și profesional.

Referitor la informațiile prezentate de curând în presă, sunt în măsură să afirm doar faptul că Dumnezeu e peste noi și doar El va decide drumul fiecăruia!”, a spus Laurențiu Reghecampf, conform cancan.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
13:55
EXCLUSIVEdi Iordănescu, pe lista scurtă pentru înlocuirea lui Patrick Vieira! Decizia conducerii clubului Genoa
13:48
Derapaj al lui Gigi Becali! Jucătorul care nu va mai ajunge la FCSB: “Au făcut pe șmecherii, pe jigodiile, acum la revedere”
13:30
LIVE SCOREVerona – Inter 0-1. Echipa lui Cristi Chivu a deschis scorul cu un eurogol!
13:05
Răsturnare de situaţie! Anunţul lui Marius Şumudică despre revenirea pe bancă, după ce avea un acord în China
12:49
Ce a spus Şumudică despre Mirel Rădoi, după ce antrenorul a fost la un pas să îşi dea demisia de la Craiova
12:23
Moment incredibil! A fost arestat după ce a apărut la intonarea imnurilor, înainte de meciul Anglia – Australia
1 Reacţia lui PSV, după ce Dennis Man a făcut un nou meci de senzaţie în Eredivisie 2 Miliardarul român, care a fost acţionar la Dinamo, a divorţat! A pierdut şi clubul de fotbal, acum şi soţia! 3 Gigi Becali a spus cine a fost omul meciului cu Universitatea Cluj: „Astea îl caracterizează” 4 Simona Halep, din nou în prim-plan mondial. Ce a făcut românca în prima zi, la Turneul Campioanelor de la Riad 5 U Cluj – FCSB 0-2. Campioana, victorie categorică în Ardeal! Darius Olaru, ”one-man show” 6 Gigi Becali a dat lovitura: 6 milioane de euro! Veste fantastică, înaintea meciului cu U Cluj
Citește și