Închide meniul

După Gigi Becali, şi Anamaria Prodan a vorbit despre divorţul de Laurenţiu Reghecampf

Antena Sport Publicat: 30 ianuarie 2021, 10:03 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:30

Comentarii
După Gigi Becali, şi Anamaria Prodan a vorbit despre divorţul de Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan

Conform celor de la Spynews, Becali le-ar fi spus unor apropiaţi că Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf ar fi despărţiţi de ceva vreme şi că nu ar divorţa din raţiuni financiare. Anamaria Prodan a oferit o primă reacţie cu privire la acest lucru. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Am văzut și eu ce a apărut, dar nici nu am cum să comentez așa ceva. Nu se va întâmpla niciodată (n.r. – divorțul). El, în palatul lui, poate să spună ce vrea. Nici nu mai știu ce să inventeze, nu mai dorm de grija noastră. 

Sunt ciudoși că Laur este unul dintre cei mai buni antrenori care există, iar eu am reușit să mă impun într-o lume a bărbaților, a misoginismului. Probabil că unii nu suportă faptul că noi, familia Prodan-Reghecampf, nu avem nevoie nici de banii lor, nici de mila sau ajutorul lui Gigi Becali. Ne avem unul pe altul si este suficient”, a spus Anamaria Prodan pentru Playsport

Anamaria Prodan, conflict cu Gigi Becali după transferul lui Dennis Man

Anamaria Prodan şi Gigi Becali poartă un război ca o telenovelă după transferul lui Dennis Man la Parma. Agentul FIFA spune că şeful FCSB şi vărul său, Giovanni Becali, au "sunat ca doi șobolănei disperați să facă rost de numărul patronului Parmei să se milogească pentru încă un milion în plus".

Anamaria Prodan a revenit cu lămuriri în conflictul cu Gigi Becali, care a spus că a ajuns să vorbească personal cu patronul Parmei prin intermediul lui Giovanni Becali.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan: "Să nu miște prea tare să mă deranjeze că arunc foc pe nări și sar amândoi din bocanci”

"Acești indivizi dubioși și murdari de tot ce e urât pe pământ, Gigi și Giovanni, dacă trăiam într-o societate normală nu existau. Nimeni nu îi băga în seamă! Transferul lui Man la Parma este al meu 100%! Că există așa specimene în România s-au mirat și cei de la Parma. Dar, când ai așa un patron-circ în România, nu ai ce să faci. Trebuie să faci orice să îți vezi interesul.

Au sunat ca doi șobolănei disperați să facă rost de numărul patronului Parmei să se milogească pentru încă un milion în plus. Eu nu mă milogesc. Eu cer oficial. Eu am cerut 13 mililioane plus 2 milioane bonusuri. Ei amândoi au scos 11 în rate cu bonusuri care nu se pot atinge în 4 ani, acești negociatori mari.

Reclamă

Să își vadă de minciunile lui, de Dumnezeu, ca să nu mă apuc eu să vorbesc. Știe el ce se întâmplă dacă vorbesc eu. Să își vadă amândoi de bătrânețe liniștiți pe acasă! Atât mai spun eu. Și ei amândoi știu. Ciocul mic și joc de glezne frumos și să își numere banii pe care eu i-am adus în toți anii ăștia la Steaua. În rest, pace și liniște. Dar să nu miște prea tare să mă deranjeze că arunc foc pe nări și sar amândoi din bocanci”, a spus Anamaria Prodan, în Prosport.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine crezi că ar trebui să fie portarul României în meciul cu Austria?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:46
Vadim Rață vrea victoria în amicalul cu România: „Avem posibilitatea să ne spălăm păcatele”
19:22
Un titular al Austriei, probleme înaintea meciului cu România. Anunțul lui Ralf Rangnick
19:02
După Sorana Cîrstea, Jaqueline Cristian a fost eliminată şi ea de la Wuhan! Românca, învinsă de Rybakina
18:53
Selecţionerul Moldovei a stârnit amuzamentul la conferinţă! L-ar vrea ca jucător pe Hagi: “Nu Ianis, Gică”
18:43
Anunț din Turcia despre revenirea lui Gică Hagi pe banca unei echipe: „Prioritatea noastră e un antrenor străin”
18:29
VideoGrand Prix, ediția 29: Antal Putinică și Cătălin Ghigea au analizat Marele Premiu din Singapore
1 EXCLUSIVImaginile dezastrului pe Arena Națională. Acoperişul a cedat, iar gazonul riscă să fie inundat! 2 Cristi Chivu pregăteşte un transfer uriaş pentru România. Fundaşul naţionalei care ar semna cu Inter din ianuarie 3 Scandal la Adunarea Generală a FRF! Răzvan Burleanu s-a enervat: “Sunteţi un maimuţoi” 4 Ilie Dumitrescu ştie cele cinci echipe care prind play-off-ul în Liga 1: “Una singură mai e! Greu rău de tot” 5 Doliu în fotbalul românesc. A murit fostul conducător al echipei care i-a lansat pe Rădoi, Dănciulescu și Adi Ilie 6 Mircea Lucescu a făcut praf un tricolor, înainte de România – Moldova: “Nu s-a gândit la consecinţe! Inacceptabil”
Citește și