Foto

“E jenant, nu ai cum să te faci de râs!” Anamaria Prodan, dezvăluiri înaintea întâlnirii cu Laurenţiu Reghecampf. Confruntare incendiară între cei doi

Gabriel Zamfirescu Publicat: 5 februarie 2022, 19:05

Comentarii
“E jenant, nu ai cum să te faci de râs!” Anamaria Prodan, dezvăluiri înaintea întâlnirii cu Laurenţiu Reghecampf. Confruntare incendiară între cei doi

Anamaria Prodan, în scandal de divorţ cu Laurenţiu Reghecampf / Instagram

Anamaria Prodan nu ratează niciun moment să îl facă praf pe Laurenţiu Reghecampf. Vedeta scoate la iveală mai multe amănunte incredibile din scandalul divorţului chiar înaintea întâlnirii de la tribunal.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, dezvăluiri înaintea întâlnirii cu Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan e convinsă că antrenorul nu îşi dă deama de greşelile pe care le-a făcut. Vedeta a fost luată prin surprindere când Laurențiu Reghecampf a anunțat în presă că divorțează. După ce a anunțat oficial despărțirea, Reghe s-a afișat alături de Corina Caciuc, femeia alături de care şi-a refăcut viaţa. „La 50 ani, acum, dacă te gândeşti, bărbaţii au o problemă. E jenant, nu ai cum să te faci de râs în faţa copiilor tăi, a jucătorilor, a tuturor oamenilor din fotbal. Orice s-ar fi întâmplat pe pământul ăsta, din toate punctele de vedere, dacă mi-ar fi spus că vrea să divorţeze, era ok. În general, bărbaţii şmecheri îşi iau amante deştepte. Nu ştiu, aşa mă gândesc eu. Bărbaţii adevăraţi îşi iau o femeie cu care să aibă ce să vorbească, că, la vârsta asta, nu poţi să rezişti mai mult de 15 minute. Când vezi că toţi prietenii tăi râd de tine şi tot fotbalul râde, nu stai să te gândeşti că ai luat-o pe un drum greşit?”, a spus Anamaria Prodan pentru realitateasportiva.net.

Vedeta se simte ameninţată de antrenor

Mai mult, vedeta spune că se simte ameninţată după mesajele date de antrenor. „Ne scrie zeci de e-mailuri unde ne înjură. Vorbește cumplit și ne amenință, dar nu-l băgăm în seamă. De multe ori nu deschidem mailurile de la el și le direcționăm direct avocatului. Ne este foarte milă de el. Știu că este foarte rușinat probabil de apariția pozelor amantei prin cluburi de noapte, de filmulețele cu amanta, de ședințele foto făcute, dar sunt alegerile lui și este păcat că nu și le asumă. Aruncă cu noroc către proveniență”, a spus agentul FIFA, conform spynews.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

S-au stabilit semifinalistele din Champions League. Care va fi finala?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:09 19 apr.

Real Sociedad a cucerit Cupa Spaniei! A învins-o dramatic în finală pe Atletico, la lovituri de departajare!

23:53

Zeljko Kopic, tranşant după ce Dinamo a învins-o pe U Cluj: “Am meritat victoria”! Ce a spus despre Karamoko

23:49

Cătălin Cîrjan a răbufnit, după Dinamo – U Cluj 2-1: „Am fost înjurat”. Adevărul despre „supărarea” pe Cristiano Bergodi

23:38

“Aş fi ipocrit” Reacţia lui Cristiano Bergodi după ce Dinamo a încurcat-o serios pe U Cluj în lupta pentru titlu

23:27

Alexandru Musi, despre sacrificiul făcut pentru Dinamo, după golul cu U Cluj: „Lumea nu știe, dar am probleme”

23:21

Andrei Coubiș a răbufnit după înfrângerea cu Dinamo: “Toate prostiile, asta le spun şi părinţilor mei”!

1 E gata! Primul jucător care își anunță plecarea de la Barcelona: „Știu că e finalul” 2 Doliu în fotbalul românesc. Şeful AMFB, Marian Lumînare, a decedat! FRF: “O figură marcantă” 3 Jurgen Klopp a refuzat-o pe Real Madrid și și-a ales următoarea echipă. Surpriză de proporții 4 “Sunt prea obosit să înțeleg”. Chivu a izbucnit în râs când a auzit ce întrebare a primit după Inter – Cagliari 5 Când poate deveni Cristi Chivu campion cu Inter în Serie A, după ce Napoli a pierdut cu Lazio 6 A lipsit de la înmormântarea lui Mircea Lucescu și a rupt tăcerea: „Din păcate…”
Citește și