Închide meniul
Foto

Ea este prima mare iubire a lui Laurenţiu Reghecampf, pe care bărbatul a anunţat-o la telefon că o părăseşte. Acuzaţii dure la adresa Anamariei Prodan

Antena Sport Publicat: 30 noiembrie 2021, 12:34

Comentarii
Ea este prima mare iubire a lui Laurenţiu Reghecampf, pe care bărbatul a anunţat-o la telefon că o părăseşte. Acuzaţii dure la adresa Anamariei Prodan

Colaj Instagram / Hepta

Ca şi Anamaria Prodan, Laurenţiu Reghecampf a fost şi el căsătorit. Prima mare dragoste a lui Laurenţiu Reghecampf a fost Mariana Pfeiffer. De altfel, Reghecampf şi Mariana Pfeiffer au fost căsătoriţi timp de 13 ani. Cei doi au împreună un fiu, pe Luca.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Marian Pfeiffer este stabilită în Germania şi o prezenţă discretă în spaţiul public din România. În puţinele ieşiri publice, Mariana Pfeiffer a lansat acuzaţii dure la adresa Anamariei Prodan, pe care a acuzat-o că i-a fost amantă lui Reghecampf.

Mariana Pfeiffer, acuzaţii dure la adresa Anamariei Prodan

Este o minciună faptul că eu, Laurențiu Reghecampf și Anamaria Prodan am stat la masă și am discutat! La fel cum, de altfel, este o minciună și faptul că eu și Laurențiu eram despărțiți de doi ani când ei doi s-au întâlnit pentru prima dată. Anamaria Prodan a avut o relație pasageră cu Laurențiu încă de la începutul căsniciei mele, la aproape doi-trei ani după ce ne-am căsătorit. Minte că l-ar fi cunoscut înainte ca eu să mă căsătoresc cu el!

Adevărul este că Laurențiu și Anamaria Prodan s-au cunoscut în perioada în care el era în lotul național de tineret, iar prima dată când s-a culcat cu el a fost pe vremea când el era într-un cantonament cu naționala de juniori, cazat la Hotelul Internațional, prin 1998, pe vremea când echipa era antrenată de Victor Pițurcă„, a declarat Mariana Pfeiffer pentru cancan.ro.

Anamaria Prodan a recunoscut că a contribuit la primul divorţ de Reghecampf

În trecut, Anamaria Prodan a recunoscut că ea l-a despărţit pe Laurenţiu Reghecmapf de fosta sa soţie. „Cumva, dacă este să o iei ad literam, da, i-am despărţit. Noi ne-am reîntâlnit după 13 ani, vineri, şi luni l-am cerut de bărbat. L-am întrebat exact în ce perioadă a vieţii sale este. Ne-am zis: ‘ce facem? Ne-am pierdut o dată, ne mai pierdem şi a doua oară?!‘”, a povestit, în trecut, Anamaria Prodan.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf s-au căsătorit în urmă cu 13 ani. Cei doi au împreună un copil, pe Bebeto. Vedeta mai are două fete din prima căsătorie, în timp ce Reghe îl are pe Luca Reghecampf din căsnicia cu Mariana Pfeiffer.

Laurenţiu Reghecampf a anunţat-o că vrea să îşi încheie căsnicia pentru a putea fi alături de Corina Caciuc, cea care urmează să îi dăruiască un copil.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:35
“Nu e nevoie de circ”. LPF reacționează după ce a aflat ce vrea să facă Dinamo la Adunarea Generală
11:25
Jucătorul lui Liverpool a refuzat convocarea la naţională: “Trebuie să respectăm problemele fiecăruia”
11:19
Alexandru Dobre a fost aproape de transferul la Dinamo. Ce jucător au transferat “câinii” în schimb
10:49
Preşedintele lui Napoli, susţinere totală pentru Antonio Conte. Mesaj direct pentru fani: “Au citit prostii”
10:35
Mihai Stoica a făcut anunţul despre plecările lui Charalambous şi Pintilii de la FCSB: “O prostie”
10:20
Zinedine Zidane a făcut anunţul aşteptat de toată lumea: “În curând”
1 Tragedie în fotbalul românesc. Fotbalist mort în accident, în timp ce mergea la stadion 2 EXCLUSIVBombă la Universitatea Craiova. Mirel Rădoi şi-a făcut bagajele şi a plecat de la echipă 3 UPDATEMihai Rotaru îi caută înlocuitor lui Mirel Rădoi. Noul nume apărut pe lista patronului din Bănie 4 Daniel Bîrligea nu a plecat cu autocarul FCSB-ului! Ce s-a întâmplat cu atacantul, după ce a fost făcut praf de Gigi Becali 5 Dumitru Dragomir a găsit înlocuitor pentru Rădoi la Universitatea Craiova. Variantă șoc pentru Mihai Rotaru 6 Elias Charalambous şi Mihai Pintilii “şi-au dat demisia”. Anunţul lui Gigi Becali după Hermannstadt – FCSB 3-3
Citește și