Închide meniul
Foto

“Eu nu pierd niciun război!”. Anamaria Prodan dă de pământ cu Laurențiu Reghecampf: “Trimite fotografii cu amanta. Asta spune multe despre caracterul lui”

Antena Sport Publicat: 13 noiembrie 2021, 10:01

Comentarii
“Eu nu pierd niciun război!”. Anamaria Prodan dă de pământ cu Laurențiu Reghecampf: “Trimite fotografii cu amanta. Asta spune multe despre caracterul lui”

Colaj Instagram

În spațiul public au apărut imagini în care antrenorul Universității Craiova este alături de cea care i-ar fi iubită. A fost picătura care a umplut paharul. Anamaria Prodan nu se mai gândește că e loc de împăcare și și-a avertizat cel de-al doilea soț.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, mesaj pentru Laurențiu Reghecampf: “O să râd la final”

Respectați-i și voi alegerea. Probabil, faptul că s-a ajuns până aici, în a trimite fotografii cu amanta, din diferite locuri din lume, în timp ce era căsătorit, cred că spune multe despre caracter. Spune multe despre demnitatea unui om, a unui părinte. Dar eu cred că la final, când se cerne sita, o să tragem și noi concluziile.

Eu nu pierd niciun război niciodată. Când cineva îmi declară război, o să lupt până la final. Când am să râd la final, atunci abia războiul o să fie câștigat“, a răbufnit Anamaria Prodan la Antena Stars.

Reghecampf s-ar fi cunoscut cu Corina Caciuc încă din perioada în care antrena în Dubai. Anamaria a dezvăluit că soțul ei ar fi avut mai multe relații extraconjugale de-a lungul căsniciei. “A întâlnit diferite domnișoare de acest gen”, a recunoscut agentul de jucători.

Anamaria Prodan l-a anunțat pe Laurențiu Reghecampf cu ce se alege după divorț

Anamaria Prodan a cedat și a spus care sunt singurele lucruri pe care este dispusă să le împartă cu Laurențiu Reghecampf la divorț. Este vorba de o casă în SUA și de alta în Sangov. Acestea sunt imobilele de milioane de euro care mai sunt în posesia lor.

Reclamă
Reclamă

„Totul este primit de la mama mea! Iar aici sunt niște lucruri care sunt dureroase, niște lucruri în care nu vreau să intru prea mult. Dar nu există nimic din ceea ce se spune. Laurențiu Reghecampf cu Anamaria Prodan au de împărțit o casă în America, una singură!, și una în Snagov”, a spus Anamaria Prodan pentru fanatik.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB cu Bologna după umilinţa din campionat cu Metaloglobus?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
22:25
FC Argeş – Dinamo 1-1. “Câinii” au ratat şansa de a urca pe podium. Au fost egalaţi de fostul lor jucător
22:18
Patrick Vieira, anunț despre revenirea pe teren a lui Nicolae Stanciu. Ce se întâmplă cu căpitanul naționalei
21:42
„Asta e cauza rezultatelor”. A identificat marea problemă din jocul FCSB-ului, după înfrângerea cu Bologna
21:40
Reacţia lui Robert Ilyeş după scandările xenofobe ale fanilor Petrolului!
21:27
VideoJurnal Antena Sport | Uriaşii de la rugby ai lui Dinamo abia au încăput în maşinuţele de karting
21:24
Robert Moldoveanu, fostul jucător al lui Dinamo, le-a dat gol “câinilor”! Gestul făcut de el după reuşită
1 Mutu refuză să fie comparat cu Chivu: “Când duceam Rapid în play-off, nu întrebaţi de ce eu sunt acolo și el la Inter Unde16?” 2 UEFA a explicat în premieră de ce a șters Cupa Campionilor din dreptul lui FCSB. Cum a revenit la Steaua trofeul 3 Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii 4 Jucătorii făcuţi praf de Gigi Becali după înfrângerea cu Bologna! Cine e principalul vinovat: “A pierdut meciul” 5 Dinamo vrea să dea marea lovitură! Ce fotbalist de la Steaua vrea să transfere 6 Gigi Becali a dezvăluit marele regret de la FCSB: “I-am dat salariu ca prostul. E un pariu pierdut”
Citește și