Foto

George Simion, refuzat categoric de Gigi Becali: “N-am nevoie de nimic!”

Publicat: 29 august 2022, 10:15

Comentarii
George Simion, refuzat categoric de Gigi Becali: “N-am nevoie de nimic!”

Colaj Hepta

George Simion, refuzat categoric de Gigi Becali. Patronul FCSB a dezvăluit care a fost adevăratul motiv pentru care nu a vrut să îi fie naş lui George Simion.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali a susţinut că George Simion i-a propus să îi fie naş la nunta de la Măciuca. Becali l-a refuzat şi i-a transmis că el nu mai merge la nunţi.

Totuşi, Becali contribuit din plin la nunta lui Simion. I-a trimis două tone de brânză, în valoare de 20.000 de euro.

George Simion, refuzat categoric de Gigi Becali

N-am nevoie de nimic, dar i-am dat din dragoste, i-am dat aproape 20.000 de euro din dragoste. Și nu am nevoie de el și nici nu m-am dus la nuntă și tot am dat. A vrut să mă pună și naș și eu i-am zis că nu mai merg la nuntă. Tu trebuie să ai nași care să vină la nuntă, la masă. Eu la masă nu mai merg, eu de distracții fug, nu mă mai interesează“, a spus Gigi Becali la realitatea.net.

Mesajul incredibil transmis de Gigi Becali pentru soția lui George Simion, în ziua nunţii

Mesajul incredibil al lui Gigi Becali pentru soția lui George Simion, Ilinca Munteanu, a fost făcut public. Patronul lui FCSB nu a participat la nunta din comuna Măciuca, dar a ţinut să îi felicite pe cei doi miri.

Reclamă
Reclamă

Omul de afaceri a avut o primă reacţie după ce George Simion şi Ilinca Munteanu au devenit soţ şi soţie. Acesta le-a urat să aibă cât mai mulţi copii.

Ilincăi îi urez să fie binecuvântată ca Sara, să se înmulţească ca Raşela şi să aibă binecuvântarea Domnului ca Rebeca, trei femei biblice. Lui George îi urez să facă copii mulţi şi să aibă succes în politică.

Dar dacă vreodată pe Simion îl va îmbăta puterea, sa nu imi reproşaţi mie. Eu spun de George Simion ăsta de acum, peste 5-7-10 ani să nu-mi scoateţi mie ochii dacă pe el o să-l îmbete puterea„, a declarat Gigi Becali.

Reclamă

Gigi Becali se teme de procurori după ce i-a făcut un cadou de două tone lui George Simion

Latifundiarul din Pipera nu a participat la nuntă şi acum îşi face griji că ar putea fi vizitat de procurori.

Eu nu mai merg la nunţi, botezuri. Nu am văzut deloc nunta, unde sunt eu acum nu am TV, nici nu pot să vă spun unde sunt că după aia veniţi după mine.

La noi, la români, câinele moare de drum lung şi prostul de grija altuia. Se-ntreabă unii că de unde are bani, că de ce face, că eu nu pot să fac. Face omul legal, ce te interesează? Că e prea multă lume, că să se sesizeze procurorii. Ce să facă procurorii, să mă aresteze pe mine care îi dau brânză omului din dragoste?

Eu ce am făcut, am făcut din dragoste, nu din alt motiv. Eu nu am nevoie de nimeni, ce nevoie am eu de George Simion? Mi-a plăcut de el că e altfel de om, altfel nu am eu nevoie de el„, a declarat Gigi Becali pentru romaniatv.net.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:48

VideoJurnal Antena Sport | Panică la Survivor

20:47

LIVE SCORESorana Cîrstea – Coco Gauff se joacă ACUM, în optimile WTA Miami. Duel de foc pentru româncă

20:30

LIVE SCOREUnirea Slobozia – Oţelul 1-0. Tomas debutează pe banca gălăţenilor

20:21

O nouă veste proastă pentru Vincenzo Montella! Atacantul s-a “rupt” şi ratează meciul de baraj cu România

20:14

Primul mesaj al lui Ionuț Radu după accidentare: „Nu există nimic de spus…”

19:43

„Hai, șefu’, aveam și eu o notificare” Un star din fotbalul mondial, prins cu telefonul pe bancă

1 Transfer la Dinamo. Cine vine în locul lui Boateng? Nicolescu prelungește și cu Raul Opruț 2 UPDATEIonuț Radu ratează sigur meciul Turcia – România. Primul verdict al medicilor 3 Mircea Lucescu i-a găsit înlocuitor lui Ionuț Radu, accidentat! Anunțul de ultimă oră venit de la FRF 4 Jucătorul care e out de la FCSB! Decizia luată de Mirel Rădoi spune totul 5 Decizia luată de Dinamo în privinţa lui Adrian Mazilu. Anunţul lui Andrei Nicolescu: “Problema lui” 6 Bogdan Stelea, reacţie dură după ce a văzut cine l-a înlocuit pe Ionuţ Radu la naţională: “El merita!”
Citește și