Tata Puiu a dezvăluit faptul că Becali i-a trimis ”toate medicamentele posibile”, chiar și perfuzii, pentru a trece cu bine peste acea perioadă dificilă.
”Sincer, n-am mai vorbit de foarte mult timp cu Gigi, dar trebuie să fac o precizare. Am fost într-o situație dificilă cu acest COVID-19, iar Gigi Becali mi-a sărit imediat în ajutor din toate punctele de vedere.
Mi-a trimis toate medicamentele posibile și imposibile, mi-a trimis și perfuzii. Cum, de altfel, a făcut-o cu aproape toți cei din lumea fotbalului care au suferit”, a anunțat Anghel Iordănescu la Digi Sport.
Anghel Iordănescu și fiica sa au avut COVID-19
Anghel Iordănescu, dar și fica sa, Maria Iordănescu, au avut COVID-19 anul trecut. Cei doi au trecut cu bine peste perioada dificilă.
”Nu am gust şi miros, în rest mă simt foarte bine. Nu am făcut febră, absolut nimic. Eu m-am autoizolat, la fel şi tata. Încercăm să îi protejăm pe cei din jur”, spunea Maria Iordănescu pentru AntenaSport, la vremea respectivă.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
- Becali i-a trimis medicamente lui Iordănescu
- Anghel Iordănescu a fost infectat cu COVID-19
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- „O ruină” Ce avere poate avea acum prietenul lui Ilie Năstase, după ce a cunoscut declinul!
- Elias Charalambous, mesaj superb pentru fiica sa fotomodel, care a împlinit 22 de ani. Cât de frumoasă este Andriana
- Fiul lui Ion Ţiriac a atacat-o devastator pe Serena Williams! Acuzaţii teribile ale acestuia
- Ion Ţiriac, investiţie de 100 de milioane de euro, în România! Zeci de mii de români sunt vizaţi
- (P) Cum alegi cadoul perfect de Paște când ai zero idei