"Păi ce, Dumnezeu l-a făcut pe om cu mască? L-a făcut fără mască! Păi ele poartă, da! Pe fata aia mică am văzut-o cu mască, şi pe cea mijlocie. Şi nevastă-mea poartă mască, ele poartă, numai eu nu port. Eu nu port pentru că mă duc la Sfântul Maslu. Toate miliardele de Covid nu o să se apropie de mine", a spus Gigi Becali la Antena 3.
Cele 100.000 de pastile cumpărate de Gigi Becali au fost scoase din vamă
Gigi Becali a anunţat că cele 100.000 de pastile de Arbidol cumpărate au fost scoase din vamă, după ce mai multe luni de zile au fost blocate.
"Deja le-am scos din vamă. Medicamentele le-am dat la spitale, o parte au ajuns în Iaşi. Medicii de la clinica mea mi-au spus să propun Ministerului Sănătăţii să la 50 de bolnavi cu Covid să-i tratăm noi şi 50 să-i trateze ei şi după aia să vedem ce se întâmplă şi cu ăia şi cu ăia", a spus Gigi Becali la Antena 3.
- (P) Culori vibrante – cum pantofii stiletto transformă orice ținută
- “Ce simţiţi când vă spune lumea că sunteţi miliardar?” Răspunsul fabulos dat de Ion Ţiriac: “Am un singur lux”
- Momentul care l-a lăsat mască pe Ion Ţiriac! Miliardarul a spus totul: “Ce înseamnă să fii mitocan”
- Anunțul făcut de Hansi Flick după eliminarea din UCL. Ce spune despre viitorul său la Barca
- „Ridicol”. Mihaela Rădulescu, cel mai tulburător mesaj după moartea lui Felix Baumgartner. Apelul făcut































