Chiar dacă majoritatea observatorilor îl dau pe domnul Biden câștigător, președintele Trump refuză să cedeze și a inițiat și mai multe procese daca contestă rezultatele în state cheie care au decis victoria lui Biden.
Sute de milioane de dolari așteaptă să fie câștigate
Prin urmare, sume uriașe de bani plasate la pariuri așteaptă să fie primite de către câștigători.
Un singur site are aproape 600 de milioane de dolari care sunt gata să fie împărțite câștigătorilor, mai multe decât dublu față de cele 258 de milioane din 2016.
”Așteptăm concluziile de pe 8 decembrie, care vor oferi claritate din punct de vedere legal și constituțional”, a declarat un reprezentant al unui asemenea site, conform celor de la Independent.
Majoritatea caselor de pariuri par temătoare că Donald Trump va rămâne în Biroul Oval până pe 26 februarie 2021, data la care va fi în cele din urmă forțat să plece dacă Joe Biden rămâne câștigător.
- Casele de pariuri încă nu au plătit câștigurile
- Alegerile pentru președinția SUA, încă indecise
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Din ce afacere a făcut Victor Piţurcă o avere. A fost dat de gol de un „rival”: „A câştigat 20-30 de milioane de euro”
- (P) Pariuri pe ofsaid și lovituri libere: Cum funcționează aceste piețe speciale
- (P) Cum să alegi anvelope auto economice fără a-ți pune siguranța în pericol
- Dublă tragedie în familia lui Dani Vicol. A murit la 7 ani! Mama lui face declarații emoționante
- Ce i s-a putut întâmpla Mihaelei Rădulescu, după ce s-a întors în locul unde iubitul ei a murit: „Când am închis ochii…”

































