Potrivit www.dailymail.co.uk, Norris a fost jefuit în timp ce se apropia de bolidul său McLaren, de 165.000 de lire sterline. “Lando era ţinut iar un alt hoţ i-a luat ceasul într-o clipă. A părut destul de şocat“, a declarat un martor.
La finalul meciului, Norris a postat pe Instagram o fotografie, spunând că este trist după ce Anglia a pierdut.
Lando Norris nu i-a purtat noroc Angliei
Italia – Anglia 1-1 (3-2. d.l.d). Squadra Azzurra este noua regină a Europei după un meci de infarct pe Wembley. A câştigat, la lovituri de departajare, primul titlu european după o pauză de 53 de ani.
Luke Shaw a deschis scorul în minutul 2, cu cel mai rapid gol din istoria Campionatului European. Bucuria englezilor a fost întreruptă de Leonardo Bonucci. Fundaşul Squadrei Azzurra a marcat şi a redus la tăcere stadionul Wembley. S-a intrat în prelungiri, dar nimeni nu a mai marcat şi totul s-a decis la lovituri de departajare.
- Lando Norris a fost jefuit pe Wembley
- A rămas fără ceasul de zeci de mii de euro
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- „Acolo am pierdut calificarea” Edi Iordănescu, verdict dur pentru echipa națională
- Ce pensie a ajuns să aibă Rică Răducanu, după 50 de ani de muncă. Pe mâinile cui a ajuns
- Transferul „galactic” care-l enervează pe Vinicius. Ce jucător world class poate aduce Realul: „Nu poți refuza”
- Ce avere a ajuns să aibă de fapt românul celebru care spunea despre el că e “frumos, deștept și bogat!”
- Numele lui Ion Ţiriac a fost modificat de două ori. Ce scrie, de fapt, în buletinul magnatului

































