Colaj Instagram
”Eu nu am nicio problemă. Mi se pare urât. Și eu am avut 19-20 de ani. Toți am făcut, la un moment dat, ceva. Să ies acum să spun că am fost cu nu știu cine. OK, și? Și ce?’.
Laurențiu Reghecampf, despre relația Corinei cu Kamara
Corina este o fată foarte sinceră, enervant de sinceră, căpoasă. N-a ținut niciodată cont de faptul că sunt Reghecampf, n-a avut niciun fel de problemă să-și ia o plasă să plece. Niciodată nu mi-a cerut, așa cum spune Anamaria, să divorțez.
Nici în secunda asta nu-mi cere lucrul ăsta. Nu am avut niciodată discuții pe acest subiect. I-am spus că vreau să fie în afara acestui subiect, pentru că astea sunt lucrurile mele de rezolvat. Mi-am dorit foarte mult să nu fie implicați copiii’, a spus Reghecampf, la Podcastul lui Măruță.
Ce spunea Kamara despre relația cu Corina, iubita lui Laurențiu Reghecampf
Kamara a dezvăluit că nu a mai vorbit cu Corina de mai mult de un an, aflând întâmplător că este iubita lui Laurențiu Reghecampf atunci când i-a trimis filmulețul în care îi ținea lecții de viață.
”Eu nu am locuit cu fata asta. Am văzut-o sporadic de câteva ori, cred, când o chemam pe la mine: cele două seri petrecute la Călimănești și parcă una la mare, una la București și, ultima, la Ploiești. Atât. Niciodată mai mult de o noapte! Niciodată nu a intrat în casa mea. Chiar mi-am adus aminte. Acum un an când am vorbit, chiar i-am trimis filmulețul și pozele neștiind că este amanta lui Reghe.
Mă durea cumva sufletul să văd o tânără care își irosea viața, care nu mergea la școală, care fuma enorm, care nu se trata de diferite boli, care nu avea legătură cu părinții ei, care bea enorm, considerând că o astfel de viață se irosește aiurea și tinerețea nu e veșnică și cea mai mare rușine pentru o femeie este să fie tratată așa de bărbați”, spunea Kamara, cu ceva timp în urmă.
Cu ce se ocupă Corina Caciuc, iubita lui Laurențiu Reghecampf
Corina Caciuc, amanta lui Laurenţiu Reghecampf, a dezvăluit cu ce se ocupă de fapt. Asta după ce a fost acuzată de Anamaria Prodan că l-a convins pe Reghe să ia din banii familiei sale pentru a o întreţine.
Corina susţine că nu are nevoie de ajutor financiar, ea având o afacere care merge şi în perioadă de pandemie, dar şi de când este însărcinată cu copilul pe care îl va avea împreună cu antrenorul Universităţii Craiova.
„Am o afacere care s-a dezvoltat mult în ultimii ani. Este o companie ce se ocupă cu relații comerciale între China și România”, a spus Caciuc, citată de fanatik.ro. Pe de altă parte, Corina ar mai deţine şi un salon de înfrumuseţare.
- Laurențiu Reghecampf a vorbit despre relația Corinei Caciuc cu Kamara
- Kamara i-a ținut lecții de viață Corinei
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Ce i s-a putut întâmpla Mihaelei Rădulescu, după ce s-a întors în locul unde iubitul ei a murit: „Când am închis ochii…”
- Cine este bărbatul de care Simona Halep s-a despărţit printr-un SMS. Cu ce a ajuns să se ocupe în prezent
- Cele 4 lucruri pe care le face femeia celebră de 77 de ani care arată ca o adolescentă pentru a se menţine în formă
- Gestul făcut de fosta ispită de la Insula Iubirii pentru iubitul ei milionar, cu 23 de ani mai în vârstă ca ea
- Cum arată, la 33 de ani, femeia care l-a exasperat pe Gigi Becali! Imagini provocatoare cu fosta asistentă TV



























