Motivul pentru care Nuţu Cămătaru s-a supărat pe Gigi Becali, după ce interlopul i-a împrumutat sume uriaşe: “Ştiu că erau amici!”

Antena Sport Publicat: 30 noiembrie 2021, 8:50

Comentarii
Motivul pentru care Nuţu Cămătaru s-a supărat pe Gigi Becali, după ce interlopul i-a împrumutat sume uriaşe: Ştiu că erau amici!

Colaj Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Becali a spus că sumele împrumutate erau uriaşe şi ajungeau chiar la 200.000 de euro. Dumitru Dragomir, fostul şef al LPF, a venit cu detalii suplimentare despre relaţia din Nuţu Cămătaru şi Gigi Becali. Mai mult, Dragomir nu a ezitat să spună că îl cunoaşte pe Nuţu Cămătaru.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dragomir a mai dezvăluit că Nuţu Cămătaru s-a supărat pe Gigi Becali din cauza faptului că a spus că nu îl cunoaşte.

Motivul pentru care Nuţu Cămătaru s-a supărat pe Gigi Becali

Eu am o impresie foarte bună cu Nuțu Cămătaru. Îl cunosc! E adevărat ce spune Nuțu. Câți bani i-a dat Nuțu Cămătaru împrumut lui Gigi Becali… Să am eu atâția bani în buzunar acum. I-a returnat Gigi Becali acei bani. Ești interlop dacă te descurci bine? Eu l-am cunoscut și am o impresie foarte bună despre Nuțu Cămătaru. Nu am luat niciodată bani împrumut de la el și e om serios.

El s-a supărat că Gigi a spus că nu îl cunoaște, s-a supărat… Gigi nu a vrut ca numele lui să fie asociat cu cel al lui Nuțu Cămătaru. Gigi face multe lucruri bune, dar câteodată… Să îl bată Corsicanu pe Gigi? Eu mă îndoiesc de asta, dar dacă scrie în carte… Eu nu discut despre ceea ce nu știu. Eu știu că Nuțu era amic cu Gigi Becali”, a spus Dumitru Dragomir la prosport.ro.

Gigi Becali, dezvăluire fabuloasă despre relaţia cu Nuţu Cămătaru

Patronul FCSB a recunoscut că lua bani de la temutul interlop Nuţu Cămătaru. “Îi mai ceream 100.000-200.000 de euro!”, a dezvăluit finanţatorul roş-albaştrilor.

Reclamă
Reclamă

Gigi Becali a dezvăluit că lua bani de la Ion Balint, interlopul cunoscut drept Nuţu Cămătaru. Patronul FCSB se împrumuta de la acesta în timp ce mergea la cazinou. Sumele pe care latifundiarul din Pipera le lua erau între 100 şi 200 de mii de euro, dar le înapoia în scurt timp.

„În ce relații să fiu? Cu Nuțu Cămătaru era când mergeam la cazino și îi mai ceream 100.000-200.000 de euro și a doua zi îi plăteam. Și dacă depășeam termenul de plată, ce? Păi ce, eu eram fraier? Niciodată în viața mea nu am spus să bată cineva pe cineva. Dacă a fost așa, eu am oprit asta… Că spune el, eu nu știu. Sunt lucruri pe care mi-e rușine să le comentez”, a declarat Gigi Becali pentru ProX.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine câștigă finala barajului pentru Conference League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
22:38

„E meciul sezonului! Nu mă sperie nicio echipă!” Mesajul lui Cătălin Cîrjan înaintea barajului Dinamo – FCSB

22:25

Jaqueline Cristian, învinsă în primul tur al probei feminine de dublu la Roland Garros

22:19

Gică Hagi, decizie în cazul “turcului” Umit Akdag. L-a sunat să vină la naţionala României

22:13

Răzvan Lucescu, laude la scenă deschisă pentru Cristi Chivu: “Un antrenor de mare talent şi valoare”

22:07

Sfârșitul unei ere la Barcelona. Alexia Putellas, dublă câștigătoare de Balon de Aur, și-a anunțat plecarea

21:54

„Cui îi pasă?! Întreabă asta orice fan Arsenal!” Luis Enrique nu s-a mai putut abține, înainte de finala UCL

1 Dezastru pentru o echipă din Liga 1: e aproape de faliment: „Ar fi o minune să joace și la anul” 2 Răzvan Lucescu își negociază plecarea de la PAOK. Cu ce club din Turcia a bătut palma 3 Situație dramatică în Liga 1: clubul are mari probleme financiare și caută să-și vândă vedetele 4 Patronul din Liga 1 și-a dat antrenorul afară și i-a plătit 800.000 de euro! 5 Andrei Nicolescu a anunțat două transferuri la Dinamo 6 Cutremur în handbalul românesc! Campioana se desparte de ZECE jucătoare
Citește și