Imagini incredibile în oraşul Novosibirsk din Rusia. Peste 100 de persoane au sfidat restricţiile şi regulile de distanţare socială şi au participat la o petrecere organizată în aer liber.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Novosibirsk are peste 1,5 milioane de locuitori şi 2.000 de bolnavi de Covid-19. Evenimentul s-a viralizat pe internet, iar autorităţile au luat primele măsuri. Au ajuns în locul petrecerii şi i-au trimis pe oameni acasă. Confor presei din Novosibirsk, la petrecere ar fi participat chiar 300 de oameni.
Reclamă
Recomandări
Citește și:
- Jurnal Antena Sport | Dragoste la prima vedere
- Cum a putut reacţiona Toni Iuruc, după ce Simona Halep nu s-a mai ascuns şi a fost surprinsă alături de noul iubit
- (P) Aniversarea de 2 ani a micuțului se apropie. Cum alegi cadoul să fie și folosit, nu doar admirat
- O nouă lovitură financiară pentru milionarul român care are o “avere de 200 de milioane de euro”
- (P) Cine va câștiga Cupă Mondială America de Nord? Predicțiile care au încins lumea fotbalului
































