"Dumnezeu să-l ierte. Chiar este o tragedie. Îl știam foarte bine, tot timpul țineam legătura cu el, mai ales în perioada în care eram la UTA. Am avut câteva clinciuri cu el.
Asta în perioada în care el era la Jiul Petroșani, iar eu eram la UTA. Avea un suflet fantastic, era un om și un antrenor desoebit. Păcat! Dumnezeu să-l odihnească”, a spus Ilie Stan, pentru gsp.ro.
A murit Ionuţ Popa. Acesta a avut tumori la nivelul capului
În urmă cu mai mult de un an, lui Ionuţ Popa i-au fost descoperite tumori la nivelul capului, care nu puteau fi operate.
În cariera lui de antrenor, Popa a pregătit echipele UTA, FC Bihor, Poli iaşi, CS Mioveni şi ACS Poli Timişoara. Ultima dată a stat pe banca echipei UTA Arad.
- Ionuț Popa a murit la 67 de ani
- Antrenorul suferea de o boală incurabilă
- Primele reacții
- FCSB - Shkedija e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 30 iulie, de la 20:30
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Cristi Tănase, implicat într-un nou scandal de proporţii! Reacţia lui după ce a fost filmat beat şi dezbrăcat
- Ipostaza în care a fost surprinsă iubita lui David Popovici în timp ce campionul olimpic făcea show la Mondiale
- Cazinourile: Evoluție și fascinația jocurilor de noroc
- Milionarul român cu trei pensii, dezvăluiri şocante! Ce s-a întâmplat în biroul său: “Nu e bine să mă apuc acum să vorbesc”
- La doar 24 de ani, fiica lui Adrian Ilie, Milana, poate deveni una dintre cele mai bogate românce!