Închide meniul
Foto

“Prinţişorul Craiovei”, o nouă aroganţă! Cum s-a afişat patronul lui FCU Craiova 1948. I-a lăsat mască pe toţi

Gabriel Zamfirescu Publicat: 9 septembrie 2021, 19:17

Comentarii
“Prinţişorul Craiovei”, o nouă aroganţă! Cum s-a afişat patronul lui FCU Craiova 1948. I-a lăsat mască pe toţi

Instagram Adrian Mititelu Jr

“Prinţişorul Craiovei” nu se dezminte. Adrian Mititelu Jr. a făcut o nouă aroganţă. Şeful celor de la FCU Craiova 1948 uimeşte de fiecare dată cu aroganţele sale. Nici astăzi acesta nu a făcut excepţie. Ultima postare a acestuia ne arată că acesta chiar e pregătit pentru următorul meci al echipei sale, de sâmbătă, cu FC Argeş, una dintre marile rivale ale echipei din Bănie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

O nouă aroganţă a “Prinţişorului Craiovei”

Adrian Mititelu Jr. a postat o poză cu el la Instastory, iar pe fundal se aude o piesă la mare modă în cluburile de fiţe, Tyga – Ibiza. Astfel, Mititelu Jr. vrea să transmită faptul că este pregătit de meci şi este foarte încrezător că echipa sa va obţine victoria sâmbătă după-amiază, în Trivale.

Adrian Mititelu Jr., extravaganţe pe bandă rulantă

Săptămâna trecută, şeful lui FCU Craiova 1948 şi-a permis o altă aroganţă, de ziua lui. Şeful lui FCU Craiova 1948 şi-a achiziţionat un ceas extrem de scump în urmă cu câteva zile. Gurile rele spun că Rolex-ul model limitat ar costa 60.000 de euro, dar „Prinţişorul Craiovei” neagă cu vehemenţă. Mai mult, a răbufnit şi la adresa celor care i-au contestat achiziţiile extravagante.

Adrian Mititelu Jr. rupe tăcerea. „Prinţişorul Craiovei” dezvăluie că este un iubitor al ceasurilor şi că are mai multe în colecţia sa. „Ceasul cu care m-am afișat, în primul rând, nu costă 60.000 de euro, dar nici nu pot să spun care a fost prețul lui. Am mai multe ceasuri, sunt niște bunuri, până la urmă, dar, dacă nu ești pasionat, nu poți să-ți cumperi, oricât de mulți bani ai avea.

Niciodată nu mi-a plăcut lauda, consider că fiecare își cumpără ce vrea, ce își permite, ce îi place. Eu îmi cumpăr un lucru dacă îmi place foarte mult. Mai am lucruri de valoare, dar cred că orice om are, în limitele sale. Nu îmi place să epatez, dar îmi place să port exact ceea ce mă reprezintă, fie că vorbim aici de bijuterii, haine, încălțări. Fiecare om are stilul lui. Așa și eu, am stilul meu și imaginea mea e fix așa cum vreau să fie”, a spus Adrian Mititelu Jr., în urmă cu câteva zile, conform cancan.ro.

Reclamă
Reclamă

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine câștigă Marele Premiu al Australiei, prima cursă din noul sezon de F1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:35 5 mart.
Adrian Mutu, entuziasmat de lovitura dată de “câini” pe piaţa transferurilor: “Excelent! Unul din cei mai buni”
23:33 5 mart.
“Știm ce s-a întâmplat la Craiova cu Mirel” De ce Adi Mutu nu crede că Rădoi vine la FCSB
23:03 5 mart.
Florentin Puiu, reacţie uluitoare după ce era să îi dea gol de la centrul terenului lui Dinamo!
22:47 5 mart.
Zeljko Kopic a criticat arbitrajul: “Nu a fost corect!” Anunţ şi despre titularizarea lui Puşcaş
22:39 5 mart.
“Nu ne dă nimeni în cap” Întrebat despre duelul “de foc” cu Craiova, Alex Pop a surprins pe toată lumea!
22:07 5 mart.
Dinamo, duel “de foc” cu U Craiova în semifinalele Cupei României! Cum arată tabloul şi când au loc meciurile
1 Gigi Becali transferă “patru titulari”! A făcut primul “11” la FCSB, iar Târnovanu se întoarce în echipa de start! 2 Virgil Ghiţă, transfer de 3 milioane de euro! Lovitura totală dată de român. Ce salariu va avea 3 Fiul lui Ion Ţiriac s-a întors din Dubai, dar nu singur. Lângă cine a fost surprins în avion 4 Atacant surpriză convocat de Mircea Lucescu la naţionala României. A marcat cu AC Milan şi Fiorentina 5 FotoMarius Constantin sparge lemne în tricoul Universităţii Craiova. Imaginile postate de soţia mai tânără cu 15 ani 6 FotoCelebra milionară nu a avut milă de românii care au cerut bani de bilete de la stat după ce au revenit din zona de război
Citește și