Închide meniul

“Prinţişorul Craiovei”, o nouă aroganţă! Ipostaza în care a fost văzut. I-a lăsat mască pe toţi

Gabriel Zamfirescu Publicat: 7 septembrie 2021, 9:29

Comentarii
Prinţişorul Craiovei, o nouă aroganţă! Ipostaza în care a fost văzut. I-a lăsat mască pe toţi

Adrian Mititelu Jr, într-o conferință de presă / Hepta

“Prinţişorul Craiovei” loveşte din nou. Acesta profită de pauza competiţională din Liga I şi are grijă şi de viaţa sa personală. Adrian Mititelu Jr. a fost văzut la o sală de sport, acolo unde a tras tare la toate aparatele. S-a oprit însă pentru o clipă şi şi-a făcut mai multe poze şi filmuleţe pe care le-a postat pe Instagram.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“Prinţişorul Craiovei”, mare amator de sport

“Prinţişorul Craiovei” s-a lăsat de fotbal, dar continuă să fie un mare amator de sport. Când nu se ocupă de afacerile familiei sau nu are treabă la club, acolo unde este preşedintele lui FCU Craiova 1948, în lipsa tatălui său, Mititelu Jr îşi umple timpul cu exerciţii la sală. Are un corp de invidiat, dar nu vrea să renunţe nici aşa la sport.

Adrian Mititelu Jr., extravaganţe de mii de euro

La împlinirea vârstei de 25 de ani, şeful lui FCU Craiova 1948 şi-a achiziţionat un ceas extrem de scump în urmă cu câteva zile. Gurile rele spun că Rolex-ul model limitat ar costa 60.000 de euro, dar „Prinţişorul Craiovei” neagă cu vehemenţă. Mai mult, a răbufnit şi la adresa celor care i-au contestat achiziţiile extravagante.

Adrian Mititelu Jr. rupe tăcerea. „Prinţişorul Craiovei” dezvăluie că este un iubitor al ceasurilor şi că are mai multe în colecţia sa. „Ceasul cu care m-am afișat, în primul rând, nu costă 60.000 de euro, dar nici nu pot să spun care a fost prețul lui. Am mai multe ceasuri, sunt niște bunuri, până la urmă, dar, dacă nu ești pasionat, nu poți să-ți cumperi, oricât de mulți bani ai avea.

Niciodată nu mi-a plăcut lauda, consider că fiecare își cumpără ce vrea, ce își permite, ce îi place. Eu îmi cumpăr un lucru dacă îmi place foarte mult. Mai am lucruri de valoare, dar cred că orice om are, în limitele sale. Nu îmi place să epatez, dar îmi place să port exact ceea ce mă reprezintă, fie că vorbim aici de bijuterii, haine, încălțări. Fiecare om are stilul lui. Așa și eu, am stilul meu și imaginea mea e fix așa cum vreau să fie”, a spus Adrian Mititelu Jr., conform cancan.ro.

Reclamă
Reclamă

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va reuşi FCSB să prindă play-off-ul în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:55
Newcastle – Barcelona 1-2 și Manchester City – Napoli 2-0! Toate rezultatele serii din Champions League
23:37
Sporting, demonstrație de forță în Champions League! Campioana din Liga Portugal, 3 goluri în 3 minute
23:26
Mesajul transmis de FRF, după moartea lui Florin Marin
23:20
Gigi Nețoiu, devastat de moartea lui Florin Marin: „Plâng de când am auzit”
23:04
Anghel Iordănescu a reacționat după moartea lui Florin Marin: “O mare pierdere!”
22:43
Florin Marin a murit la 72 de ani!
1 Cristi Chivu l-a citat pe Mourinho după Ajax – Inter 0-2: “Nu sunt idiot”. Dialog savuros cu Pandev: “Ai devenit jurnalist” 2 Capăt de drum la FCSB! Fotbalistul a luat decizia de a pleca 3 Nota primită de Cristi Chivu, după debutul cu victorie din Liga Campionilor. Verdictul italienilor 4 Lionel Messi semnează! Unde îşi va încheia argentinianul cariera 5 Elias Charalambous, ironic înainte de FC Botoşani – FCSB: “Dacă asta e dorinţa lui, ridic mâinile şi renunţ” 6 Decizie bizară luată de fanii lui Dinamo pentru meciul cu Farul! Câte bilete au fost vândute
Citește și