VIDEO

”Am muncit din greu ca să ajung cineva” Mihai Iosif, one-man show în noaptea de Revelion. Antrenorul Rapidului s-a dezlănțuit la microfon

Publicat: 1 ianuarie 2022, 16:58

Comentarii
”Am muncit din greu ca să ajung cineva” Mihai Iosif, one-man show în noaptea de Revelion. Antrenorul Rapidului s-a dezlănțuit la microfon

Mediafax Foto / George Filip

Mihai Iosif, one-man show în noaptea de Revelion

Antrenorul Rapidului a făcut spectacol la microfon de Revelion. Mihai Iosif a cântat piesa manelistului Petrică Cercel, „Am plecat de jos”, una dintre melodiile sale de suflet.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Înconjurat de prieteni și chelneri, antrenorul giuleștenilor s-a dezlănțuit. „Am plecat de jos cu multe griji și nevoi/ Am plecat de jos am trecut prin vânt și ploi/ Viața asta m-a călit/ Da’ știu să pierd și să câștig”.

Mi-amintesc mereu de copilăria mea/ C-am muncit din greu ca să ajung cineva/ Cu muncă și cu sudoare/ Mi-am adus pe stradă soare”, au fost versurile cântate de Mihai Iosif.

Mihai Iosif şi-a ales favoritul pentru postul de selecţioner

Mihai Iosif crede că un antrenor care cunoaşte fotbalul românesc este cel mai potrivit pentru a fi selecţioner. Antrenorul Rapidului crede că oricare din Adrian Mutu şi Edi Iordănescu ar fi o soluţie bună.

Reclamă
Reclamă

Adrian Mutu şi Edi Iordănescu par a fi favoriţi pentru a ocupa postul de selecţioner. Mihai Iosif crede că oricare dintre cei doi ar fi o soluţie bună. Important este ca viitorul selecţioner să cunoacă bine fotbalul românesc – crede Iosif.

”Mi-aș dori un antrenor român care a activat în fotbalul românesc și care știe ce este fotbalul românesc. Mi se par amândoi (n.red. Edi Iordănescu și Adrian Mutu) foarte ok, își doresc. Ambii pot face o figură frumoasă”, a declarat Mihai Iosif la digisport.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Bodo/Glimt în această ediţie a Ligii Campionilor?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
14:58

Ce face azi arbitrul „bandit” care a eliminat Italia de la Mondialul din 2002 și a fost închis pentru trafic de droguri

14:56

Mircea Lucescu s-a decis. Un jucător de la FCSB va fi convocat în locul accidentatului Louis Munteanu

14:42

FotoValentin Ceauşescu a spus adevărul despre influenţa sa de la Steaua: “Nimeni nu îndrăznea”

14:03

Compania care construiește stadionul de 100 de mil. de € din Liga 1 a făcut anunțul: “Devine realitate”

13:55

Edi Iordănescu a dat verdictul în lupta la titlu! Pe cine vede favorită în play-off: “Fac o excepţie”

13:39

Încă o lovitură pentru Mircea Lucescu! Un atacant e OUT pentru barajul României cu Turcia

1 Mihai Stoica a găsit primul transfer pentru la vară la FCSB: “E foarte bun. Rămâne liber” 2 Ce se întâmplă cu Dennis Politic, după venirea lui Mirel Rădoi la FCSB: “Există speranţe” 3 Gigi Becali, o nouă “săgeată” spre Mihai Stoica: “Poate n-ar trebui să vă spun asta, dar vă spun” 4 Filipe Coelho a auzit ce a spus Mirel Rădoi despre el și nu s-a ferit să dea replica: “Al meu? Nu” 5 Antrenorul lui Celta Vigo, reacţie superbă după gafa lui Ionuţ Radu din Celta Vigo – Lyon 1-1: “Sunt mândru” 6 Foto“Cea mai frumoasă fată din lume”, gata de nuntă. S-a logodit cu un bărbat celebru
Citește și