Foto

Anamaria Prodan, ironie supremă pentru Gigi Becali: „E cel mai bun cioban!”. A reaprins „războiul” cu latifundiarul din Pipera

Publicat: 25 ianuarie 2024, 11:47

Comentarii
Anamaria Prodan, ironie supremă pentru Gigi Becali: „E cel mai bun cioban!”. A reaprins „războiul” cu latifundiarul din Pipera

Anamaria Prodan, atac la Gigi Becali / Colaj Instagram/Profimediaimages

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Anamaria Prodan nu s-a ferit și a venit cu o ironie supremă pentru Gigi Becali. Agentul de jucători a făcut mai multe declarații cu care pare că a reaprins „războiul” cu latifundiarul din Pipera.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Impresarul este de o lungă perioadă de timp în conflict cu patronul FCSB-ului. Totul după ce Anamaria Prodan a fost „sărită din schemă” la transferul lui Dennis Man la Parma. Mai mult, a ajuns să nu mai reprezinte niciun jucător de la liderul Ligii 1.

Anamaria Prodan, ironie supremă pentru Gigi Becali

Invitată la AntenaStars, Anamaria Prodan a vorbit despre cei cu care și-ar dori să joace într-un film. A fost momentul în care l-a „taxat” în termeni duri pe Gigi Becali.

Da, mi-aș dori să joc într-un film. Chiar rol principal aș vrea, unde eu să fiu bărbatul, că el nu prea e. (Ce rol crezi că i s-ar potrivi?) De cioban! Da, adică este ceea ce știe să facă cel mai bine.

(Care ar fi un scenariu?) De exemplu eu, Anamaria Prodan… el mă aprovizionează cu tot ce am nevoie, brânză, lapte, carne, ouă. Este un personaj pentru că este cel mai bun cioban pe care l-am întâlnit și face cea mai bună brânză. Serios, nu glumesc. Personaj pozitiv, da, da. Eu cred că oamenii ar trebui să facă ce știu cel mai bine, așa cred eu„, a declarat Anamaria Prodan la antenastars.ro.

Reclamă
Reclamă

Reacția agentului de jucători vine la o săptămână distanță după ce Gigi Becali a izbucnit când a auzit că Dennis Man a pierdut procesul. Fostul atacant al FCSB-ului trebuie să îi achite aproape 500.000 de euro Anamariei.

Gigi Becali nici nu a vrut să audă de faptul că Anamaria Prodan a avut câştig de cauză în procesul deschis lui Dennis Man. Milionarul român a dezvăluit că impresara nu a fost implicată în transferul internaţionalului român la Parma, astfel că aceasta nu ar trebui să primească niciun ban.

Nu poți să dai bani unui om care nu a făcut nimic. Au făcut recurs la Curtea Supremă și vor câștiga acolo. Cum să dai bani la un om care nu merită? Vor câștiga acolo și gata. Ce implicare să am eu, am semnat eu cu ea, aveam eu nevoie de impresar?”, a declarat Gigi Becali, conform playsport.ro.

Reclamă

Anamaria Prodan este noul preşedinte al unui club din România

Anamaria Prodan a luat o decizie total surprinzătoare şi este noul preşedinte al unui club din România! Agentul de jucători în vârstă de 51 de ani a bătut palma cu A.C.S MFC Ploiești, o echipă de minifotbal.

Chiar dacă a fost în negocieri avansate pentru a o prelua pe Radomiak, echipă aflată pe locul 10 în prima ligă din Polonia, vedeta a decis să nu mai plece din ţată. A fost convinsă de Gabriel Georgescu să vină la clubul înfiinţat în 2014.

Anamaria Prodan este de azi preşedinte la clubul din Ploieşti. A ales să se alăturie proiectului început în urmă cu un deceniu şi să ajute la dezvoltarea echipei şi a minifotbalului prahovean.

MFC Ploieşti a câştigat Cupa LMF Prahova în anii 2018, 2019 şi 2022. Anul trecut, echipa se afla în TOP 21 echipe de minifotbal din România.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Vor merge Craiova şi CFR într-o grupă europeană?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
11:45

Adrian Ropotan a fost resuscitat și a scăpat cu viață. Are ambele mâini fracturate

11:29

FotoReacţia clubului Dinamo după accidentul grav în care şi-a pierdut viaţa un membru al staff-ului echipei a doua!

11:10

FotoMicrobuzul cu jucători de la Dinamo 2, accident rutier grav: un decedat! Adrian Ropotan a fost resuscitat!

11:03

Șoc în fotbalul românesc! FC Hermannstadt s-a retras din Liga a II-a cu o zi înaintea debutului

10:42

Ciprian Marica i-a făcut praf pe antrenorii şi conducătorii FCSB-ului: „Debandadă. Lipsă de profesionalism”

10:25

FotoCariera fabuloasă a lui Franco Baresi, pe care mulţi l-au văzut cel mai mare fundaş al tuturor timpurilor!

1 „Să ne distrugi în halul ăsta?” Jucătorii făcuţi praf de Gigi Becali după eliminarea umilitoare din Europa! 2 Marius Baciu şi-a „distrus” un jucător după eliminarea ruşinoasă din Europa: „Nici la juniori nu vezi aşa ceva” 3 OUT de la FCSB! Gigi Becali a decis să-l scoată din echipă după eliminarea ruşinoasă din Europa! 4 Umilință totală! FCSB, eliminată rușinos din cupele europene după 3-7 la general cu FK Auda 5 Gigi Becali s-a ţinut de cuvânt! Surprizele din primul 11 ale FCSB-ului! Alegerea riscantă a roş-albaştrilor 6 Pleacă Marius Baciu? Decizia luată de Gigi Becali
Citește și