Închide meniul
Video

Ciprian Marica a găsit soluţia pentru a “fenta” traficul infernal de pe Valea Prahovei. “Este ruşinos să faci şapte ore în 2022”

Iulian Focșăneanu Publicat: 2 ianuarie 2022, 20:57

Comentarii

Ciprian Marica, în timpul unui interviu pentru Antena Sport / AS.ro

A fost o aglomeraţie incredibilă pe Valea Prahovei şi s-a stat în maşină chiar şi şapte ore. Ca să fenteze traficul, Marica a luat trenul până la Predeal. La fel s-a şi întors acasă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ciprian Marica s-a revoltat: “E ruşinos să faci 130 de kilometri în 7 ore”

Am venit cu trenul, asta pentru că am vrut să evit cele 6-7 ore. 130 de kilometri până la munte, să faci 6-7 ore în 2022, e ruşinos“, a declarat Ciprian Marica pentru AntenaSport.

Nici în 2022 nu vor fi bani prea mulţi pentru şosele noi. Şi nici sportul nu se bucură de un buget cu care să iasă în lume.

Văd că, în continuare, sportul este la ‘şi restul’, nu contează. Din păcate, noi încă mergem cu carnetul şi notăm şi suntem mult mult în urmă“, a precizat Marica.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va prinde FCSB Conference League la finalul sezonului?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:08
Arsenal și Chelsea, victorii în Premier League. Manchester City, remiză după ce a condus de două ori
23:55 4 mart.
Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Universitatea Craiova: „Mi-a promis conducerea”
23:52 4 mart.
“Este meritul lui Rădoi la Craiova?” Întrebarea care l-a iritat pe Filipe Coelho după ce a fost şi eliminat: “Nedrept”
23:47 4 mart.
Daniel Pancu a explicat gestul pe care i l-a făcut lui Coelho în timpul meciului Craiova – CFR Cluj 3-1!
23:37 4 mart.
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la Indian Wells. Succes în trei seturi pentru româncă
23:27 4 mart.
Andrei Cordea, după eliminarea din Cupă: “Obiectivul nostru este acum câştigarea campionatului!”
1 UPDATEKader Keita a primit control judiciar, femeia lovită ar fi intrat în comă! 2 “Îl dau imediat!” Gigi Becali şi-a dat acceptul pentru transfer. Ce club uriaş îl vrea pe jucătorul FCSB-ului 3 Gestul uriaş făcut de Cosmin Olăroiu pentru 10 elevi români blocaţi în Dubai, la 5.000 km de casă 4 Gigi Becali a anunţat despărţirea de un jucător de la FCSB: “M-a costat 400.000, nu a jucat nimic, nimic” 5 “Asta să-l întrebaţi pe Chivu!” Cesc Fabregas n-a stat pe gânduri după Como – Inter. “Mentalităţi diferite” 6 Era Kader Keita băut şi drogat în momentul accidentului? Au venit rezultatele
Citește și