Dele Alli, „marcaj strâns” la fiica lui Pep Guardiola! Cei doi și-au dat întâlnire la un restaurant de fițe

Alexandru Ivan Publicat: 5 octombrie 2021, 19:59 / Actualizat: 6 octombrie 2021, 0:58

Comentarii
Dele Alli, „marcaj strâns la fiica lui Pep Guardiola! Cei doi și-au dat întâlnire la un restaurant de fițe

Profimedia

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Dele Alli și Maria Guardiola și-au dat o întâlnire la o cine romantică în Mayfair, o zonă exclusivistă din Londra, potrivit Daily Mail. Jucătorul lui Tottenham a scos-o apoi la cafea pe fiica antrenorului lui Manchester City.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dele Alli, „marcaj strâns” la fiica lui Pep Guardiola

Ulterior, Dele și Maria s-au urcat într-un taxi și au plecat împreună, potrivit martorilor prezenți. Indicele crescânde de romantism dintre fotbalist și fiica antrenorului lui Manchester City au alimentat zvonurile că Alli ar putea ajunge sub comanda lui Pep Guardiola.

sursa: Daily Mail

Dele Alli traversează o perioadă delicată la Tottenham, unde prinde tot mai puține minute, iar presa britanică a scris că fotbalistul, prin relația cu fiica lui Guardiola, încearcă să-și forțeze transferul la Manchester City.

Dele Alli și Maria Guardiola au fost surprinși împreună într-un club, în luna mai, când s-au sărutat sub privirile tuturor celor prezenți.

Trei copii are Pep Guardiola, antrenorul care tocmai a devenit din nou campion cu Manchester City. Este vorba de Maria (20 de ani), Marius (18 ani) şi Valentina (13). Antrenorul spaniol este plătit regeşte de şeicul „cetăţenilor”. Încasează nu mai puţin de 22 de milioane de euro pe an.

Reclamă
Reclamă

Delle Alli s-a despărţit de Ruby Mae

În luna februarie, Dele Alli a înscris un gol fabulos în meciul dintre Tottenham şi Wolfsberger, din Europa League, câştigat cu 4-0. Mijlocaşul de 24 de ani nu s-a putut bucura prea mult de prima sa reuşită în 2021.

Internaţionalul englez a fost părăsit de prietena cu care era împreună din 2016. Modelul Ruby Mae a decis să „rupă” relaţia din cauza faptului că Alli petrece prea mult timp jucându-se Fortnite.

Tânăra a părăsit vila de 2 milioane de euro în care locuia alături de starul din Premier League.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va marca mai multe goluri pentru FCSB în acest sezon dintre Bîrligea şi Garita?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:04

Cristi Chivu nu și-a menajat jucătorii, după Inter – Monza 4-1: „Am fost lenți, nu am avut precizie”

23:00

Meci mare făcut de Răzvan Marin în AEK Atena – Iraklis Salonic 4-0

22:40

Încă o vedetă lângă Denis Drăguș! Fotbalistul care a jucat pentru Real Madrid și Liverpool, acord cu Trabzonspor

22:34

Fiul unui fost jucător de la FCSB i-a dat gol lui Cristi Chivu

22:34

LIVE TEXTDinamo – U Cluj 2-1. „Câinii”, în inferioritate numerică! Ardelenii au revenit în meci prin golul lui Drammeh

22:11

CSM Bucureşti, comunicat dur după ce a pierdut semifinala cu Gloria Bistrița: „Semne serioase de întrebare”

1 Veste tragică despre Ion Crăciunescu. Mitică Dragomir: „Păcat!” Ce s-a aflat acum despre boala care l-a lovit 2 Semnează cu FCSB! Gigi Becali a anunţat mutarea: „E fotbalist” 3 UPDATEPrimul jucător pe care Mihai Rotaru îl transferă. Meciul cu Ararat este ultimul pentru vedeta Craiovei 4 Transfer uriaș pentru un jucător de națională: a venit oferta de 25 de milioane de euro din Premier League! 5 Anunț teribil înainte de CFR – FCSB: „S-a operat! L-am pierdut pentru două luni!” 6 FotoCine este soția lui Gică Hagi și cu ce se ocupă, de fapt. Ce studii a făcut, puţini români ştiu: „Ea e patroana”
Citește și