A avut încredere că AS Monaco o va răpune pe PSG şi a avut o şansă uriaşă. Campionii en-titre din Ligue 1 au condus cu 2-0 la pauză şi au mai avut două goluri anulate cu VAR. Gruparea din Principat a întors rezultatul şi a marcat golul de 3-2 în minutul 84.
Dinamoviştii nu i-au dat nicio emoţie
Românul a avut şansă şi în partida dintre NEC Nijmegen şi Roda. A avut încredere că se va termina la egalitate, dar a "tremurat" în minutul 85, când gazdele au primit penalty. Din fericire pentru el, Van Ottele a ratat de la punctul cu var.
Pariorul a avut încredere că Dinamo îşi va încheia seria neagră şi a fost extrem de inspirat. "Câinii" lui Cosmin Contra au învins-o cu 3-0 pe FC Voluntari, toate golurile fiind marcate în ultima jumătate de oră. În confruntarea dintre Poli Iaşi şi FC Argeş a mizat pe o remiză, iar rezultatul final a fost 1-1.
Toate cele şase pronosticuri au fost corecte, astfel că în conturi îi va intra un miliard de lei vechi. Este câştigul maxim, ţinând cont de faptul că a avut o cotă totală de 546!
- A mizat 400 de lei şi s-a îmbogăţit
- Meciurile care i-au dat cele mai mari bătăi de cap
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Oficial. Nou antrenor la FC Botoşani, a condus astăzi primul antrenament. Iftime: “Să stabilizeze echipa”
- Gigi Becali, întâlnire decisivă cu Mirel Rădoi: “Trebuie să mă consult la căpăţână!” Obiectivul la FCSB
- Adi Ilie critică deja strategia lui Gigi Becali: “Mirel Rădoi, două luni? Prea puțin! Totul este făcut pe grabă”
- Verdictul specialistului după penalty-ul cerut de Chivu şi Inter în prelungirile derby-ului cu Milan
- Imagini şocante în Brazilia! 23 de cartonaşe roşii, după ce jucătorii şi-au cărat pumni şi picioare pe teren

































