”Asta e viața, e vorba și de noroc” Yusuf Helal, atacantul celor de la Slovan Liberec, sfidător după victoria cu FCSB

Gal Dorin Publicat: 24 septembrie 2020, 20:13

Comentarii
”Asta e viața, e vorba și de noroc” Yusuf Helal, atacantul celor de la Slovan Liberec, sfidător după victoria cu FCSB

Yusuf Helal

”Asta e viața, e vorba și de noroc. Am odihnit câțiva jucători pentru că era important să ne calificăm în acest meci”, a declarat Helal.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

El a vorbit și despre Nicolae Stanciu: ”Îl cunosc foarte bine pe Stanciu, îi urez numai de bine”, a declarat atacantul celor de la Liberec.

Slovan Liberec i-a pus pe liber pe puștii lui FCSB

Puştii lui Pintilii nu au reuşit o minune cu Liberec. Cehii s-au impus la capătul unui meci pe care l-au controlat. FCSB a sperat la un miracol la ratarea lui Adrian Petre, singur cu portarul cehilor.

FCSB are probleme mari de lot în această perioadă, având 15 jucători infectaţi cu coronavirus: Dennis Man, Alexandru Buziuc, Florinel Coman, Olimpiu Moruţan, Valentin Creţu, Marius Briceag, Andrei Vlad, Sergiu Buş, Andrei Pandele, Ovidiu Popescu, Ionuţ Vînă, Florin Tănase, Iulian Cristea, Darius Olaru şi Andrei Miron. 

Şi staful tehnic al echipei bucureştene este afectat de Covid-19, din această cauză pe bancă aflându-se, la Giurgiu, delegatul Mihai Pintilii. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
13:33

VIDEONovak Djokovic a sărbătorit calificarea Bosniei, în tribunele de la Zenica. Cum a fost surprins sârbul

13:16

Tiger Woods se retrage temporar din golf! Anunţul superstarului american

13:09

Eliza Samara, OUT de la Cupa Mondială de la Macao

13:02

Universitatea Craiova dă lovitura! Jucătorul care pleacă în Bundesliga pe 3 milioane de euro: “Negocieri avansate”

12:57

România a coborât şapte locuri în clasamentul FIFA, după eşecurile cu Turcia şi Slovacia. Schimbare de lider

12:57

Pierdere importantă pentru Mirel Rădoi. Ce jucător s-a accidentat înainte de Botoșani

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 EXCLUSIVFRF a anunţat oficial numirea unui nou selecţioner în locul lui Mircea Lucescu: “Sper să avem succes” 3 Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională 4 Rapid reuşeşte două “transferuri” de la CFR Cluj. Bilaşco nu vine singur în Giuleşti 5 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă 6 VIDEOSlovacia – România 2-0. Un autogol și o gafă monumentală decid ultimul meci din mandatul lui Mircea Lucescu
Citește și