Gabi Balint și-a pierdut răbdarea cu Octavian Popescu: „Face totul pe dos!”. Nici Miculescu nu a scăpat, după FCSB – Anderlecht 0-0

Avatar photo

De Iulian Focșăneanu
Publicat: 16 septembrie 2022, 0:14
Actualizat: 16 septembrie 2022, 13:59

Gabi Balint și-a pierdut răbdarea cu Octavian Popescu, „perla” pe care Gigi Becali cerea 50 de milioane de euro. Fostul mare atacant al Stelei a răbufnit la adresa lui Tavi Popescu, după FCSB – Anderlecht, scor 0-0, în grupele UEFA Conference League.

Octavian Popescu, bucurie după marcarea unui gol

Octavian Popescu, bucurie după marcarea unui gol / Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Constantin Din, la AS.ro LIVE
5
dec.
23:15
CM 2022 | Toți pentru Pele! Starurile Braziliei, mesaj special pentru legenda fotbalului după calificarea în sferturile Campionatului Mondial
5
dec.
23:03
CM 2022 | Brazilia a schimbat portarul în timpul meciului cu Coreea de Sud! De ce l-a băgat Tite pe Weverton în locul lui Alisson
5
dec.
22:55
CM 2022 | Brazilia – Coreea de Sud 4-1. Samba în Qatar! Selecao s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial, unde va înfrunta Croația
5
dec.
22:41
CM 2022 | Neymar a scris istorie în Brazilia – Coreea de Sud! Starul Selecao, într-o ierarhie selectă alături de Pele și Ronaldo
5
dec.
22:28
Gigi Becali a anunțat o nouă lovitură pe piața transferurilor! Plecarea care îi va rotunji conturile FCSB-ului
5
dec.
22:10
Gigi Becali, prima reacție după FCSB – CS Mioveni 5-1. Cum a explicat schimbarea din minutul 25. Cine e singurul jucător pe care l-a criticat
5
dec.
21:48
Mihai Pintilii a venit la interviu în locul lui Leo Strizu, după FCSB – CS Mioveni 5-1: “De-asta sunt aici!”
5
dec.
21:48
Florinel Coman nu e convins să mai rămână la FCSB: „E normal să caut o echipă!”
5
dec.
20:55
FCSB – CS Mioveni 5-1. A patra victorie consecutivă pentru roș-albaștri! Echipa lui Leo Strizu s-a apropiat de podium
5
dec.
20:52
Video“Tricolorii” lui Edi Iordănescu se hrănesc cu energia suporterilor, în drumul spre EURO: “Ne împing de la spate și ne ajută foarte mult!”
Gigi Becali, într-o conferință de presă
Liga 1 • 5 dec., 23:43
Gigi Becali vrea să dea afară opt jucători de la FCSB! „Lasă-i să înghețe pe banii pe care îi iau! Du-te, bă, pleacă!”
Mihai Stoica, în timpul unui meci
Extra • 5 dec., 23:25
Ironia lui Mihai Stoica în timpul meciului Brazilia – Coreea de Sud. MM nu s-a abținut