Video

Dan Petrescu, cel mai speriat de virus! Hagi și Popescu dau greu de el. "E ascuns sub pat"

Antena Sport Publicat: 16 aprilie 2020, 17:08

Cine va castiga Liga Campionilor in acest sezon?

19:38 VIDEOEstrela – Chaves LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Programul complet al etapei cu numărul 23 din Liga Portugal 19:17 Poli Iași – Rapid, LIVE TEXT (20:00). Trupa lui Cristiano Bergodi nu își permite niciun pas greșit. Echipele de start 19:14 VIDEOComo – Parma 1-1 a fost în AntenaPLAY. Valentin Mihăilă a făcut spectacol cu o cursă de zile mari 19:06 Delegare de necrezut la FCSB – FC Botoșani. CCA trimite un arbitru care a fost la centru în 2 meciuri din acest sezon al Ligii 1 18:50 Farul Constanţa – Oţelul Galaţi 1-1. Gol fabulos marcat de Maciel! Budescu i-a adus un punct lui Gică Hagi 18:42 Maciel a marcat golul începutului de an în Liga 1! Execuţie de geniu, sub privirile „Regelui” Hagi. Mesaj pentru Dorinel Munteanu 18:24 Andrei Vlad nu mai suportă tratamentul de la FCSB și forțează plecarea. Anamaria Prodan a făcut anunțul: „Găsesc o soluție” 18:17 Ce a spus Marius Şumudică despre demisia de la Gaziantep, după scandările uluitoare din tribună. Românul, mesaj pentru başkan 17:32 VIDEOParma, gol în primele 3 minute după o super cursă a lui Valentin Mihăilă. Românul a făcut praf apărarea lui Como 17:01 Andrei Cordea a ratat un transfer fabulos, în Bundesliga. Motivul pentru care Gigi Becali nu a dat lovitura Vezi toate știrile
Detalii din interior despre Dan Petrescu
Liga 1 • 23 feb., 11:47
„Se transformă!” Detalii din interior despre Dan Petrescu! Cum se comportă, de fapt, cu jucătorii
Tabloul sferturilor Ligii Campionilor Asiei! Competiţia e LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 22 feb., 23:30
Tabloul sferturilor Ligii Campionilor Asiei! Competiţia e LIVE în AntenaPLAY. Cu cine joacă Dan Petrescu şi Cristiano Ronaldo
Antena Sport Update • 20 feb., 16:53
Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 20 februarie 2024
AntenaPLAY • 20 feb., 16:39
Dan Petrescu nu s-a mai plâns de nimic după calificarea în sferturile Ligii Campionior Asiei. Prima reacție a antrenorului român
Dan Petrescu a sărbătorit alături de jucătorii lui Jeonbuk calificarea în sferturile Ligii Campionilor Asiei
AntenaPLAY • 20 feb., 16:06
Dan Petrescu a sărbătorit alături de jucători calificarea în sferturile Ligii Campionilor Asiei. Show în faţa fanilor
Zodii care au probleme cu gestionarea furiei. Nativii care își pierd repede controlul