“Din România îi va fi greu!” Adi Popa, avertisment pentru Ianis Hagi: “Sunt jucători care au făcut asta!”

Publicat: 7 septembrie 2024, 19:12

Comentarii
Din România îi va fi greu! Adi Popa, avertisment pentru Ianis Hagi: Sunt jucători care au făcut asta!

Ianis Hagi, în timpul unui antrenament la Rangers/ Profimedia

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Adi Popa a transmis un avertisment pentru Ianis Hagi. Adi Popa spune că în eventualitatea în care va reveni în România, Ianis Hagi ar putea avea probleme să mai prindă un transfer în străinătate.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ianis Hagi se află în mijlocul unei situaţii dificile la Rangers. Internaţionalul român a căzut în dizgraţia antrenorului lui Rangers şi a fost trimis la echipa a doua. Iar şansele să revină în prima echipă sunt, în acest moment, extrem de mici.

Adi Popa, avertisment pentru Ianis Hagi

”Dacă va reveni în România, după aceea îi va fi foarte greu să mai plece. Sunt jucători care s-au întors în România și apoi le-a fost greu să mai plece. Din Scoția mai prinzi ceva, dar din România e greu”, a spus Adi Popa la digisport.ro.

Ianis Hagi a cedat după Kosovo – România 0-3! Atac direct la adresa lui Giovanni Becali

Ianis Hagi a cedat după Kosovo – România 0-3! Fiul lui Gică Hagi a postat un mesaj pe rețelele de socializare, după victoria de la Priștina. Mijlocașul echipei naționale a ținut să clarifice o situație legată de firma de agenți cu care se află sub contract. Acesta nu l-a menajat pe Giovanni Becali, care a fost unul dintre oamenii ce au comentat informațiile cu privire la viitorul jucătorului.

Într-o postare pe Insta Story, Ianis Hagi a ținut să amintească faptul nu se află sub contract cu Giovanni Becali și că declarațiile acestuia nu trebuie să fie luate în considerare, atunci când se vorbește despre viitorul său.

Reclamă
Reclamă

„Cu tot respectul pentru presă și ca să clarific, vă rog nu mai folosiți declarațiile lui Giovanni Becali ca și cum ar fi ale impresarului meu sau ale mele.

Nu este impresarul meu, sunt sub contract cu agenția Actalent de mai bine de 4 ani și ei sunt singurii care mă reprezintă și care vorbesc în numele meu”, a fost mesajul postat de Ianis Hagi.

Agenția ACTalent, cu care Ianis Hagi are contract, reprezintă mai multe nume importante din lumea fotbalului, cum ar fi: Kepa, Rakitic, Umtiti, Parejo, Xavi, Unai Emery sau Rafa Benitez.

Reclamă

Video cu rezumatul de la Kosovo – România 0-3

Înapoi la Homepage
Reclamă

A fost avantajată Argentina de arbitraj în meciul cu Egipt?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:06

Alexander Zverev, primul finalist de la Wimbledon! Victorie clară în trei seturi

18:01

Se schimbă VAR-ul în România! FRF a făcut marele anunţ: “Creşte eficienţa”

17:57

David Popovici, despre recordul mondial, de faţă cu Pan Zhanle: “Am un avantaj”! Ce a spus chinezul

17:53

Noul selecționer al Portugaliei, mesaj special pentru Cristiano Ronaldo: „Nu va fi niciodată o problemă”

17:50

Sebastian Colțescu, audiat în dosarul de pariuri în care e anchetat Damjan Djokovic: “M-a obligat”

17:45

O legendă a Franţei a răbufnit şi a acuzat vedetele Portugaliei: “Cristiano Ronaldo a fost boicotat de propria echipă”

1 A făcut saună şi s-a aruncat în lac. Ce a văzut familia după ce “l-a căutat pe camere” pe Gabi Mureşan. Noi detalii 2 De ce a murit Gabi Mureşan. Cauza decesului: a fost găsit într-un lac! 3 Brazilianul de număr 10 pe care Universitatea Craiova vrea să-l transfere! Cine este Natan 4 Bombă în Liga 1: Nicolae Stanciu a vorbit cu Gigi Becali și e gata să revină la FCSB! Ultimul impediment din calea mutării 5 E gata: o nouă plecare de la FCSB! Marius Baciu a dat cărțile pe față 6 Lamine Yamal, mesaj ferm despre transferul stelar pregătit de Barcelona, după Mondial: “Îl aşteptăm cu braţele deschise”
Citește și