Dinamo a reuşit să achite toate datoriile pentru a putea evolua şi sezonul viitor în Liga 1. Fanii din DDB au făcut astăzi marele anunţ.
Dinamo a scăpat de datoriile de 1,2 milioane de euro: "Totul în plină pandemie!"
"Într-un timp atât de scurt să strângem o sumă atât de mare! Totul în plină pandemie! De la o datorie de 1.200.000€ pentru licența UEFA și de Liga 1, să ajungem astăzi să putem anunța că am efectuat plata pentru tot ce trebuia achitat până la termenul de 31 martie.
Este o victorie a suporterilor, a noastră, a tuturor și a familiilor care au suportat împreună cu noi toate aceste sacrificii! Am câștigat o mare bătălie, nu și războiul. Trebuie să ținem clubul în viață mai departe! Dar am demonstrat că împreună suntem de neoprit!
Haideți să rupem pragul de 15.000 de socios. Intră aici: www.programddb.ro și vino să fii printre cei care au salvat Dinamo! Cotizația este de 20 lei/lună. Nu e o sumă mare, dar pentru istoria lui Dinamo înseamnă enorm de mult
Nu uita de comanda pentru tricoul oficial de joc, pe care va fi trecut numele tău, alături de alte mii de suporteri care țin Dinamo în viață!", au transmis fanii lui Dinamo, într-o postare pe pagina de Facebook a "Peluzei Cătălin Hîldan".
- Dinamo a achitat datorii de 1,2 milioane de euro
- Astăzi, era data limită pentru obţinerea licenţei
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Maroc – Haiti, ora 1:00, LIVE VIDEO pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY. Africanii joacă pentru șefia grupei. Echipele
- Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci
- Scoția – Brazilia, ora 1:00, LIVE VIDEO pe Antena 1 şi AntenaPLAY. Neymar este pe bancă
- Canada – Elveţia 1-2. Europenii termină pe primul loc Grupa B. Poziție secundă pentru gazdele de la Mondial
- Bosnia Herțegovina – Qatar 3-1. Naţionala lui Barbarez, ca şi calificată în şaisprezecimi după un meci “nebun”































