Închide meniul

Imagini din izolare. Cum au petrecut tricolorii Sărbătorile Pascale

Iulian Focșăneanu Publicat: 21 aprilie 2020, 10:10

Comentarii
Imagini din izolare. Cum au petrecut tricolorii Sărbătorile Pascale

Ciprian Tătărușanu, alături de familie de Paște

FRF a publicat o serie de poze cu fotbaliștii care, din cauza pandemiei de Covid-19, nu au putut juca barajul cu Islanda, din preliminariile pentru Campionatul European.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Tricolorii au petrecut Paștele în familie

George Pușcaș, Valentin Mihăilă și Alex Pașcanu au avut masa plină de Paște. Jucătorul împrumutat de CFR Cluj la FC Voluntari a stat alături de bunicii săi. Alex Chipciu are mereu casa plină. Patru fete are mijlocașul liderului din Liga 1.

Și stranierii au trăit momente extrem de plăcute. Dragoș Grigore s-a bucurat alături de noul membru al familiei, iar Florin Niță și-ar putea pregăti revenirea la FCSB.

Tricolorii mai au de așteptat până să joace din nou pentru naționala României. Vicepreședintele Federației Internaționale de Fotbal, Victor Montagliani, a dezvăluit că sunt șanse importante ca duelul cu Islanda, din barajul pentru Euro, să se dispute în 2021.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va fi titular de drept Ianis Hagi la Alanyaspor?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:04
Selecţionerul Ciprului, încrezător înaintea meciului cu România: “Avem şanse să câştigăm”
18:04
A fost corect ce a făcut McLaren? Opinia lui Adrian Georgescu
17:13
Fundaşul Daniel Dumbrăvanu, internaţional al Republicii Moldova, a fost împrumutat de CFR Cluj la Voluntari
17:11
Bayer Leverkusen i-a găsit înlocuitor lui Erik ten Hag! Fostul selecţioner al Danemarcei revine pe banca tehnică
16:49
Alţi doi fotbalişti pleacă de la CFR Cluj! Unul dintre ei semnează cu o echipă din Liga 1
16:41
Javier Zanetti vrea România la World Cup 2026: “Sper din toată inima să se califice”. Cum l-a caracterizat pe Mircea Lucescu
1 Scenariul pentru ca România să mai câştige grupa şi să se califice la World Cup 2026, după victoriile Austriei şi Bosniei 2 Virgiliu Postolachi pleacă de la CFR Cluj şi semnează cu o rivală 3 Dinamo s-a reorientat, după ce nu l-a putut transfera pe Matei Ilie. Noua ţintă a lui Zeljko Kopic 4 Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2025! Succes în patru seturi în finala cu Jannik Sinner 5 Dan Şucu, lovitură decisivă pentru Gigi Becali! Leo Bolgado ajunge la Rapid, după ce a fost dorit de FCSB 6 Vestea dată de Mihai Stoica despre transferurile pregătite de FCSB, în ultima zi de mercato din Liga 1
Citește și