Închide meniul

Mihai Stoica vorbeşte despre plecarea lui Mirel Rădoi de la naţională: “Sper să fie o decizie la cald”. Ce a vorbit cu selecţionerul

Gabriel Zamfirescu Publicat: 17 octombrie 2021, 13:29

Comentarii
Mihai Stoica vorbeşte despre plecarea lui Mirel Rădoi de la naţională: Sper să fie o decizie la cald. Ce a vorbit cu selecţionerul

Profimedia

Mirel Rădoi a surprins pe toată lumea după România – Armenia 1-0. Selecţionerul a spus că va pleca de la naţională după meciurile cu Islanda şi Liechtenstein din noiembrie. Barajele pentru Mondiale din primăvară vor găsi România, cel mai probabil, cu un alt selecţioner.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihai Stoica, anunţul momentului despre Mirel Rădoi

Oficialul celor de la FCSB, Mihai Stoica, a vorbit şi el despre plecarea lui Mirel Rădoi. Speră ca decizia să fie una la cald şi Rădoi să se răzgândească. Mai mult, Meme spune că nu a mai vorbit în amănunt cu Rădoi în ultima vreme. A dezvăluit însă ce discuţii a avut cu actualul selecţioner.

“Sper să fie o decizie luată la cald. Am vorbit foarte puţin de când e Mirel selecţioner. Am vorbit despre jucătorii noştri şi despre starea lor, cum se prezintă. Nu-mi permit să fac comentarii, ţin foarte mult la Mirel. Nu ştiu ce e la naţională şi nu îmi permit să comentez. Poate e totuşi o decizie luată la cald”, a spus Mihai Stoica la finalul meciului câştigat în faţa celor de la CS Mioveni.

Cine i-ar putea lua locul lui Mirel Rădoi

După ce Mirel Rădoi a anunţat că va pleca în noiembrie de la echipa naţională s-au vehiculat mai multe nume de viitori selecţioneri. Printre aceştia, Cosmin Olăroiu şi Adrian Mutu, liberi de contract sau Gică Hagi, antrenorul finanţator al celor de la Farul Constanţa.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:07
„Petrescu a înscris pentru țara lui, dar și pentru binele comun!” Ce scria presa lumii după România – Anglia 2-1, în 1998
14:56
“Lipsă de respect” Novak Djokovic s-a enervat la conferinţa de presă!
14:21
“Nu se poate aşa ceva” Titi Aur a reacţionat după informaţiile legate de posibila cauză a accidentului!
14:17
Ultima etapă de Champions League (LIVE TEXT, 22:00). 18 meciuri se joacă la aceeași oră. Cum arată clasamentul
13:53
Mesajul celor mai vechi ultraşi ai lui AEK după tragedia din România, în care 7 fani ai rivalei PAOK au murit
13:41
Jannik Sinner s-a calificat în semifinalele Australian Open. Duel “de foc” cu Novak Djokovic pentru finală
1 “Şocant! Ce tragedie!” Reacţia presei din Grecia după accidentul şocant în care 7 fani PAOK au murit în România 2 Primul 11 al celor mai valoroşi fotbalişti din Liga 1. Liderul Craiova nu are niciun jucător. Cum arată Dream Teamul 3 Cauza accidentului din Timiș, descoperită. Unul dintre cei trei supraviețuitori a povestit ce s-a întâmplat 4 Microbuzul în care se aflau fanii lui PAOK nu era condus de un şofer profesionist! Suporterii au condus pe rând 5 VIDEODramă în România: un microbuz cu fani ai lui PAOK, implicat într-un accident cu 7 morţi şi 3 răniţi 6 VIDEOGestul făcut de Răzvan Lucescu şi PAOK după decesul fanilor greci în accidentul din România
Citește și