Închide meniul
EXCLUSIV

Surpriză totală la echipa naţională! Gigi Becali a deconspirat planul FRF. Cine ar putea fi noul selecţioner

Gabriel Zamfirescu Publicat: 25 noiembrie 2021, 20:59

Comentarii
Surpriză totală la echipa naţională! Gigi Becali a deconspirat planul FRF. Cine ar putea fi noul selecţioner

Hepta

Răzvan Burleanu a fost deja refuzat de Gică Hagi şi de Răzvan Lucescu. Nimeni nu vrea să mai preia echipa naţională, dar cei de la FRF ar mai avea trei nume pe care încă nu le-au contactat. Este vorba despre Edi Iordănescu, Dan Petrescu şi surpriză…Mirel Rădoi. Finanţatorul celor de la FCSB, Gigi Becali, l-a dat de gol pe finul său.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali a deconspirat planul FRF

Gigi Becali crede că tot Mirel Rădoi va fi selecţioner. “Părerea mea că-l pun tot pe Mirel”. a dezvăluit Gigi Becali, în exclusivitate pentru AS.RO. Mirel Rădoi a anunţat deja în două rânduri că nu va mai continua pe banca echipei naţionale. Şi la finalul victoriei cu Armenia, dar şi la sfârşitul preliminariilor.

Dan Petrescu, bun pentru echipa naţională

Şi totuşi, dacă nu îl vor putea convinge pe Mirel Rădoi să continue pe banca echipei naţionale, cei de la Federaţia Română de Fotbal ar avea şi varianta Dan Petrescu. Gigi Becali le transmite că şi antrenorul celor de la CFR Cluj este o variantă bună pentru continuarea muncii pe banca primei reprezentative. “De ce nu îl ia pe Dan Petrescu, că poate să îl ia, că are clauză mică”. a mai spus Gigi Becali, în exclusivitate pentru AS.RO.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cum se va termina derby-ul etapei a 13-a din Liga 1, Dinamo - Rapid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:54 16 oct.
“N-am mai văzut aşa ceva” Mihai Stoica a spus ce s-a întâmplat la FCSB după ultima decizie a lui Gigi Becali!
23:31 16 oct.
Robert Ilyeș l-a desființat, după 2-2 cu CFR: „Nu se poate așa ceva! Primul tren și trimis la Budapesta”
23:26 16 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Tatăl lor a concurat în Dakar, iar ei fac senzaţie la călărie
23:20 16 oct.
“A fost gol valabil” A egalat-o cu o scăriţă, în prelungiri, pe CFR şi crede că Găman nu i-a lăsat să câştige!
23:08 16 oct.
Andrea Mandorlini a criticat arbitrajul, după remiza cu Csikszereda: „Mult prea lejer acordat”
23:03 16 oct.
George Găman le-a anulat un gol ciucanilor, dar CFR s-a plâns şi ea de arbitraj: “Nu a fost penalty”
1 Adrian Mutu a dat lovitura! Anunţul oficial 2 Gigi Becali a anunţat un nou transfer la FCSB: “Se uită Meme” 3 VIDEORomânia a învins Serbia şi la masculin şi la feminin! Tricolorii şi tricolorele, în sferturi la European 4 “Dinamo intră în Cartea Recordurilor”. Inițiativa fabuloasă în care se implică alb-roșiii la derby-ul cu Rapid 5 Veste uriaşă pentru Florin Niţă 6 Situație scandaloasă în finalul meciului Csikszereda – CFR Cluj! George Găman le-a anulat un gol ciucanilor
Citește și